Системи допомоги водієві

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи підтримки BMW ConnectedDrive в BMW 2 серії Active Tourer.

Ціла низка інформаційних технологій допомагає вам у найрізноманітніших ситуаціях, гарантуючи високий рівень комфорту і безпеки. І ви можете зосередитися на одній з найважливіших в житті речей - спокійному задоволенні від керування.

АСИСТЕНТ РУХУ В ПРОБКАХ.
Асистент руху в пробках знижує навантаження на водія при монотонному русі в потоці. У щільному транспортному потоці зі швидкістю до 60 км/год машина їде зі швидкістю потоку: більше ніякого стресу в пробках. Вона автоматично підтримує дистанцію до автомобіля, що їде попереду, і регулює швидкість аж до повної зупинки, а також забезпечує активну підтримку рульового керування. Таким чином ваш автомобіль допомагає вам залишатися в смузі руху, поки ви тримаєте хоча б одну руку на рульовому колесі. Після короткої зупинки (не більше 30 секунд) автомобіль здатний самостійно відновити рух. Це ще одна віха на шляху до повністю автоматизованої їзди.
photo_text_left_right8639
photo_text_left_right8640

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний віртуальний дисплей BMW проектує всю актуальну інформацію на панель в поле зору водія, завдяки чому ніщо не відволікає його від дороги. На дисплей можуть бути виведені такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), дані телефону і розважальної системи (списки номерів або музичних композицій), а також інформація і попередження від різних систем допомоги водієві.

Символи, що проектуються на висувну панель над комбінацією приладів, відображаються в повному кольорі, в результаті чого дорожні знаки виглядають реалістично. Легке тонування панелі збільшує контраст. Яскравість регулюється автоматично залежно від освітлення, а також може встановлюватися вручну. Денний і нічний режими дисплея відрізняються дизайном. Крім того, водій може вибрати, яку інформацію відображати крім поточної швидкості і попереджень систем підтримки. У поляризованих сонячних окулярах дисплей видно гірше.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

DRIVING ASSISTANT PLUS.

Система Driving Assistant Plus дає незаперечно більше безпеки і комфорту. Вона містить в собі застереження про наближення і розпізнавання людей, пригальмовування в міському русі, попередження про вихід за межі смуги руху, асистент дальнього світла, інформацію про обмеження швидкості, круїз-контроль з функцією Stop and Go на основі відеокамери, а також асистент руху в пробці.

Зверніть увагу: в умовах туману і в темний час доби ця функція може бути обмежена.

Система Driving Assistant
Система попередження про вихід за межі смуги руху
Функція попередження про наближення і функція розпізнавання людей
Система підтримки заданої швидкості з функцією Stop & Go
simple_slider_slide
simple_slider_slide

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ.

Асистент паркування полегшує процес паралельної парковки. Незалежно від того, чи активована система чи ні, вона оцінює потенційно придатні для паркування місця, якщо автомобіль рухається з невеликою швидкістю (не більше 35 км/год) на відстані не більше 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів.

Якщо місця достатньо, водій просто активує індикатор і асистент маневрування при парковці приймає на себе рульове керування, а водієві залишається тільки натискати педалі акселератора і гальма і перемикати передачі. Система також показує вказівки на дисплеї управління і подає додаткові звукові сигнали. Це дозволяє водієві розслабитися і припаркувати автомобіль безпечніше.

ВІДЕОКАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.
Відеокамера заднього виду відображає на дисплеї картинку при здійсненні маневру або парковці. Камера заднього виду забезпечує кращий огляд при русі заднім ходом зі швидкістю меншее 15 км/год, наприклад при парковці. Лінії руху і кольорове маркування перешкод, які відображаються на дисплеї управління, показують водієві, чи підходить місце для парковки, і допомагають припаркуватися. Якщо рульове колесо повністю заблоковане, відображається червона траєкторія повороту, а також зелені лінії руху, які переміщуються в залежності від рухів рульового колеса. Відеокамера заднього виду автоматично деактивується через 10 м або при швидкості руху вище 15 км/год. На моделях з тягово-зчіпним пристроєм відеокамера заднього виду оснащена практичною функцією масштабування, що полегшує під'їзд до причепа для зчіпки.
photo_text_left_right8655
simple_slider_slide
simple_slider_slide

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PLUS ІЗ СЕНСОРНИМ КОНТРОЛЕРОМ IDRIVE

Навігаційна система Plus з віртуальним дисплеєм BMW об'єднує кілька корисних компонентів: навігаційну систему з вбудованим 8,8-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм, радіо, MP3-плеєр, подвійний тюнер RDS і приладову панель з 5,7-дюймовим TFT-дисплеєм з високою роздільною здатністю. Ведення до пункту призначення здійснюється за допомогою стрілки або карти, а також мовних команд. Управління навігаційною системою здійснюється інтуїтивно зрозумілим чином за допомогою сенсорного контролера iDrive з кнопками вибору меню, а також за допомогою восьми програмованих кнопок або через голосове управління (в залежності від комплектації транспортного засобу).

Навігаційна система Plus прокладає швидкі і прямі маршрути через безліч європейських країн, а в деяких випадках - і за їх межами. Для раннього виявлення заторів і швидкого розрахунку альтернативних маршрутів, що дозволяють безпечно прибути в пункт призначення, використовується технологія TMC.