Фінансування і страхування

auto_main_photo

НОВІ КРИТЕРІЇ ДЛЯ НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ.

Послуги BMW Financial Services для BMW 2 серії Active Tourer.

Завдяки гнучкій позиції послуг BMW Financial Services відтепер ви можете придбати автомобіль своєї мрії без зайвих складнощів. Незалежно від послуг, які ви виберете (лізинг або кредит), програма BMW Financial Services Flexibility Program пропонує індивідуальні рішення для ваших індивідуальних потреб. Це означає, що ви зможете не відволікатися від важливіших речей. Наприклад, від задоволення від керування.

auto_main_photo

ЛІЗИНГ ТА КРЕДИТУВАННЯ BMW: ВАШ ШЛЯХ ДО АВТОМОБІЛЯ ВАШОЇ МРІЇ.

BMW Financial Services подає гнучкі пропозиції в області лізингу та кредитування вашого BMW 2 серії Active Tourer, завдяки яким ваші мрії про цей автомобіль здійсняться. Незалежно від обраного варіанту, обидва рішення слугують надійним підґрунтям для всіх інших компонентів програми BMW Financial Services Flexibility Program.

auto_main_photo

BMW CARE: ПОСЛУГИ АБО СТРАХУВАННЯ.

BMW Care дозволяє розширити угоду з лізингу або кредитування вашого BMW 2 серії Active Tourer, вмістивши до неї страхування або сервісний пакет для автомобіля.

При виборі пакету страхування ви користуєтеся всіма перевагами базової пропозиції і отримуєте повне страхового покриття.

У разі вибору сервісного пакета для автомобіля BMW ви отримуєте повний спектр переваг для вашого BMW 2 серії Active Tourer на обмежений період часу з урахуванням фіксованого пробігу. Пакет діє по всьому світу, забезпечуючи максимальну якість сервісного обслуговування від працівників сервісного центру BMW і гарантуючи використання оригінальних запасних частин BMW.

auto_main_photo

BMW COVER: ВСЕБІЧНІ ПОСЛУГИ ТА СТРАХУВАННЯ.

Ви не можете зробити вибір між страховим і сервісним пакетом? Тоді просто виберіть програму BMW Cover, яка забезпечує повне страхове покриття і сервісне обслуговування найвищої якості, що відповідає всім запитам вашого BMW 2 серії Active Tourer.

auto_main_photo

BMW COMFORT: КОМПЛЕКСНИЙ ПАКЕТ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ.

Програма BMW Comfort - це приваблива комплексна пропозиція, яка розширює угоду з кредитування або лізингу вашого BMW 2 серії Active Tourer, включаючи в нього сервісні пакети для автомобіля, послуги страхування та забезпечення мобільності.

auto_main_photo

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Програма BMW Service Inclusive дозволяє клієнтам вибрати конкретний період покриття, не турбуючись про накопичення витрат на поточне сервісне та технічне обслуговування. Всі зазначені послуги, включаючи оригінальні деталі BMW, покриваються за рахунок програми BMW Service Inclusive. Дана програма доступна не тільки в країні виготовлення, але і по всьому світу, у всіх ремонтних майстернях BMW і у авторизованих сервісних партнерів BMW, що беруть участь в програмі. У разі продажу вашого BMW пакет BMW Service Inclusive автоматично переходить до наступного власника, що підвищує вартість перепродажу автомобіля.

Клієнти можуть вибрати пакет BMW Service Inclusive, який відповідає їх індивідуальним потребам. Він містить в собі регулярні операції в сфері сервісного обслуговування, такі як заміна масла з фільтром і його заправка, обслуговування та заміну мікрофільтрів, паливних і повітряних фільтрів, свічок запалювання, заміну гальмівної рідини, техогляд автомобіля і додаткові послуги відповідно до стандартів BMW.

Якщо клієнти вибирають пакет BMW Service Inclusive Plus, вони також отримують наступні додаткові послуги BMW Service Inclusive: заміну передніх і задніх гальмівних колодок/дисків, зчеплення (при необхідності) або склоочисників лобового скла (при необхідності, під час заміни масла). Пакет Service Inclusive доступний з періодами покриття від трьох до десяти років або за угодами на основі пробігу від 40 000 до 200 000 км.