Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
BMW i ConnectedDrive.

ІНТЕГРОВАНА КОНЦЕПЦІЯ МОБІЛЬНОСТІ.

BMW i ConnectedDrive.

BMW i - це більше ніж просто електромобіль, це концепція, яка випереджає свого часу, що поєднує в собі практичний автомобіль з повністю електричним приводом для повсякденного використання, інноваційні послуги із забезпечення мобільності, громадський транспорт ближнього повідомлення і нове розуміння принципів сталого розвитку. Важливою складовою частиною цієї концепції є розроблені нові сервіси BMW i ConnectedDrive, які гармонійно поєднують в собі всі ці компоненти і в результаті роблять можливим інтелектуальний, комплексний і екологічний досвід мобільності.

СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ BMW i.

Система навігації BMW i з мережевими сервісами BMW i ConnectedDrive була розроблена спеціально для того, щоб зробити управління BMW i настільки простим і комфортабельним, наскільки це можливо. Центральним елементом системи навігації BMW i є асистент запасу ходу з динамічної картою запасу ходу, що враховує всі важливі чинники, що мають відношення до проходження маршруту: рівень заряду батареї, стиль водіння, дорожню обстановку і топографічні особливості ділянки. В рамках інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу з пакета послуг BMW ConnectedDrive функція «Маршрут ECO» оптимізується навіть на серверах BMW. При розрахунку враховується, серед іншого, прогноз дорожньої обстановки, і найбільш ефективний маршрут розраховується в режимі реального часу. Інформація про найближчу доступною зарядної стійці відображається постійно. Крім того, система навігації BMW i враховує через сервіс интермодальной маршрутизації рух громадського транспорту, показує актуальні розкладу руху транспорту і веде до найближчого від зупинки парковочному місця. *
* Буде незабаром доступно.

ДОДАТОК «BMW i REMOTE».

Додаток «BMW i Remote» для iOS і Android надає вам детальну інформацію про поточний стан вашого BMW i - наприклад, місце розташування автомобіля, запас ходу і рівень заряду батареї, сервісні повідомлення та інформація про те, чи закриті двері і вимкнене світло. В режимі дистанційного керування можна ініціювати зарядку за допомогою тижневого таймера і активувати кондиціонування повітря в салоні точно до моменту початку руху. В додаток «BMW i Remote» вбудована також динамічна карта запасу ходу. Пункти призначення (POIs) und місцезнаходження станцій зарядки можна відправляти з програми прямо до відповідних систем автомобіля. Крім того, додаток «BMW i Remote» вимірює енергоефективність кожної поїздки в автомобілі BMW i і дає корисні поради, як підвищити економічність руху і збільшити запас ходу. Значним енергоефективності кожної поїздки можна, за бажанням, анонімно ділитися з іншими водіями і порівнювати.