Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

BMW i

БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ПАРТНЕР.

Безліч шляхів до вашого BMW i.

Представлення людей про особисту мобільність зазнає зараз величезні зміни. Продукція та послуги BMW i дозволяють нам реагувати на появу нових вимог адекватними рішеннями. Одним з таких рішень є нова збутова мережа BMW i, створена для індивідуальної і своєчасної підтримки клієнтів при покупці автомобілів BMW i.
І неважливо, куди ви хочете звернутися з питаннями до, під час або після покупки: в цілодобову службу підтримки або до спеціально підготовленого дилеру BMW i. Центральна ідея, яка закладена в основу цієї перспективної концепції звучить: Ви можете звернутися в BMW i з будь-якого місця і в будь-який час.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ПРИДБАННЯ BMW i.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ПРИДБАННЯ BMW i.

Сучасне життя все менше прив'язане до певних годинам роботи і прагне до максимальної гнучкості. Гаряча лінія з питань придбання BMW i чудово орієнтована на запити і бажання сучасних клієнтів BMW i. І це не тільки цілодобові консультації спеціально навчених експертів. Вперше в історії BMW ви можете укласти договір на покупку прямо по телефону. Тоді, коли захочете, і прямо з того місця, де ви знаходитесь.

ЗАПИТ НА КУПІВЛЮ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН.

ЗАПИТ НА КУПІВЛЮ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН.

Поряд з гарячою лінією з питань придбання BMW i до цілодобової служби підтримки відноситься і можливість замовлення BMW i через інтернет. Налаштуйте свій автомобіль BMW i на сайті і передайте його прямо в BMW i. Після цього наші експерти зв'яжуться з вами, щоб уточнити питання, що залишилися.

РЕТЕЛЬНО ВІДІБРАНА ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА.

РЕТЕЛЬНО ВІДІБРАНА ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА.

BMW i8 продаються через ретельно відбирані дилерські підприємства BMW i. Співробітники цих дилерських підприємств пройшли спеціальне навчання і можуть проконсультувати вас з приводу обслуговування будь-яких автомобілів BMW i, послуг із забезпечення мобільності і сервісів BMW i ConnectedDrive. Звернувшись до них, ви отримаєте компетентну і всеосяжну консультацію по будь-яким питанням, пов'язаним з BMW i, з одних рук.

ПРОГРАМА ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ BMW FINANCIAL SERVICES ELECTRIFY.

Ця програма включає в себе привабливі пакети послуг з кредитування, лізингу, страхування, обслуговування та забезпечення мобільності.
BMW eLease: програма придбання BMW i8 в лізинг.
BMW eSelect: кредитна програма з привабливими умовами.
Програма BMW eCare доповнить кредитний або лізинговий договір великим пакетом послуг, що передбачають всебічний захист вашого автомобіля в будь-яких ситуаціях.
Програма BMW eCover оптимально підходить до електромобілів і об'єднує в собі індивідуальні кредитні та лізингові пропозиції з великим пакетом послуг і страховим захистом.

BMW eComfort - комплексна пропозиція, яка ідеально підходить до електромобілів. Вона доповнить ваш кредитний або лізинговий договір додатковим обслуговуванням, страховим захистом і послугами по забезпеченню мобільності.
Додаткову інформацію та індивідуальні пропозиції можна отримати у дилера BMW i. *
* Зверніть увагу, що пропозиції фінансової програми BMW і програми BMW «Add-on Mobility» можуть варіюватися в залежності від регіону. Для отримання конкретної інформації відвідайте сайт вашого регіону.