Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

Технічні характеристики

 Споживання

Споживання елетроенергії (NEDC, змішаний цикл) у кВт*год/100 км

 13.6*-13.1*

Викиди СО2 в г / км

0

Змішаний цикл, л/100 км

0

Ефективність (з Range Extender: Ефективність CO2)

 A+

Дальність поїздки і час зарядки

Запас ходу від електроприводу, км (NEDC)

 290*-300*

Запас ходу від електроприводу, км (WLTP)

 235**-255**

Запас ходу від електроприводу (середній показник для клієнтів), км

 bis 200***

Потужність літій-іонного акумулятора в кВт*год

 33.2/27.2

Швидка зарядка, напр., На станції швидкої зарядки постійним струмом: пост. струм; 125 A; 50 кВт (80%)

 39 min.

Тривалість підзарядки високовольтної акумуляторної батареї, ч, при 16 А (80%)

 7.5

Маса

Масса без вантажу в кг (EU)

 1,320

Макс. допустима вага, кг

1,670

Допустиме навантаження, кг

425

Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг

 47/53

BMW eDrive

Електродвигун: потужність в кВт (к.с.)

125 (170)
Електродвигун: макс. крутний момент в Нм

250

Динамічні характеристики

Максимальна швидкість на електротязі, км/год
150
Розгін 0–100 км/год, с

 7.3

Єластічность розгону 80-120 км/ч в с

 5.1

Об'єм паливного бака (прибл.), л

0

Колеса

Розміри передніх шин
155/70 R19 84 Q
Розміри задніх шин
155/70 R19 84 Q
Розміри передніх коліс
5 J x 19 дюймів, легкосплавні
Розміри задніх коліс
5 J x 19 дюймів, легкосплавні

Інформація про дані.

 

    * Значення витрати і викидів, а також запас ходу відповідно до циклу випробувань NEDC, в залежності від обраного формату шини.

    ** Запас ходу відповідно до циклу випробувань WLTP, в залежності від обраного формату шини та рівня устаткування.

    *** Значення відповідно до вимірів запасу ходу BMW в повсякденній роботі з профілем міського руху, зовнішньою температурою 20°, опаленням/кондиціонуванням повітря, підігрівом, режимом руху COMFORT. Запас ходу залежить від різних чинників, зокрема: особистий стиль водіння, характеристики маршруту, температура зовнішнього повітря, попереднє нагрівання.

    Всі показники пробігу, витрати палива, викидів і запасу ходу є попередніми.

    Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційні специфічні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві по споживанню палива, викиди CO2 і споживанні електроенергії для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх торгових точках в Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT) , Хельмут-Гірт-стріт. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen і за адресою http://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.


Інформація про характеристики.

Офіційні відомості з витрат палива і викидів CO2 нових легкових автомобілів можна дізнатися в довіднику з витрат палива і викидів CO2 нових легкових автомобілів, який безкоштовно пропонується в усіх пунктах продажу і в Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern.

Всі двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський цикл і дві третини – на заміський (з пройденої відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники енергоспоживання розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання (наприклад, широких шин) може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики.

Всі ці дані наводяться стосовно варіанту у виконанні для Німеччини. Представлені моделі оснащені елементами додаткового обладнання, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у вашого найближчого дилера BMW. Ми залишаємо за собою право на внесення змін в конструкцію без попереднього повідомлення. У тексті можливі помилки і неточності. Тут не представлено обладнання, призначене спеціально для окремих ринків.

Власна маса (ЄС), кг: при заповненому на 90% паливному баці, водії вагою 68 кг і багажі масою 7 кг. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. При установці додаткового устаткування це значення може бути вище.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.