Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
ВОВК ПОЛЮЄ НА ЗГРАЮ.

ВОВК ПОЛЮЄ НА ЗГРАЮ.

Новий BMW X5 M50d.

Випуск нового BMW X5 M50d - це важлива подія. Розроблена інженерами модель BMW X змушує по-новому поглянути на можливості автомобіля з точки зору потужності, динаміки і маневреності. Він приводиться в рух ще більш ефективним рядним 6-циліндровим дизельним двигуном M Performance TwinPower Turbo. Це сила, яка передається безпосередньо на дорогу за допомогою адаптивної підвіски M Professional. Справжній автомобіль M Performance - для тих, хто вимагає більшого.


BMW X5 M50d(3):

Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 7.7

Виброси CO2 в г/кг (в змішаному циклі): 202

ТРУДОГОЛІК.

ТРУДОГОЛІК.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo.

Сильний характер продовжує еволюціонувати. Так з'являється новий рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo з двома турбонагнітачами низького тиску і двома високого. В результаті потужність збільшилася, чуйність стала динамічніше, а крутний момент досяг 760 Нм, завдяки чому автомобілем легко управляти і на низьких оборотах. Двигун видає 400 к.с. потужності, і BMW X5 M50d розганяється до 100 км / год всього за 5,2 секунди.

"Новий BMW X5 M50d - приклад того, на що здатний спортивний автомобіль з генами M і xDrive: максимальні динаміка і маневреність при збереженні оптимальної тяги. "

Йорн Зік (Jörn Sieke), продукт менеджер автомобілів M і BMW Individual

ДИЗАЙН M PERFORMANCE BMW X5 M50D

З ексклюзивними відмітними властивостями сімейства M Performance, BMW X5 M50d впевнено перевершує всіх суперників. І перше з них - пакет M Sport, що входить в набір стандартного оснащення та справляє фурор із аеродинамічним пакетом M і вихлопною системою M Sport. Вражаюча решітка радіатора BMW з обробкою кольору «Cerium Grey», корпуси зовнішніх дзеркал, декоративні накладки повітрязабірників і повітроводів, трапецієподібні вихлопні патрубки і буквене позначення на задній частині також виконані в елегантному фірмовому кольорі M Performance. Великі, поліровані 22'' легкосплавні диски V-Spoke 747 M підкреслюють характерні елементи зовнішньої обробки кольору «Cerium Grey».

ВИГІДНА СТАНОВИЩЕ В БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ.

Салон BMW X5 M50d характеризується поєднанням спортивного стилю і ексклюзивності. Фірмове позначення «M» на дверних порогах і на приладовій панелі прискорює серцебиття. Кокпіт створений для зручності водія, а шкіряне рульове колесо M ідеально лежить в руках. Такі високоякісні матеріали обробки як дрібнозерниста шкіра Merino BMW Individual кольору «Тартуфо», оббивка шкірою приладової панелі BMW Individual і декоративні планки «Алюміній Tetragon» створюють спортивну атмосферу.

НА ЧОЛІ ПОДІЙ.

НА ЧОЛІ ПОДІЙ.

Підвіска нового BMW X5 M50d

За кермом BMW X5 M50d ви відразу зрозумієте, що таке ідеальні гоночні настройки. Інженери оптимізували підвіску автомобіля і чутливість рульового управління, щоб досягти ідеального поєднання стійкості, маневреності та максимальної точності відгуку. Режими Sport і Sport + дозволяють зробити опціональну адаптивну підвіску M Professional жорсткішою і спортивнішою. У поєднанні з інтегральним активним рульовим керуванням і інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive динаміка моделі не має собі рівних в цьому класі автомобілів.

ЗОБРАЖЕННЯ ТА ВІДЕО.

Витрата палива і рівень викидів CO2.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.