Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
КОЛИ ПОДОРОЖ СТАЄ МЕТОЮ.

КОЛИ ПОДОРОЖ СТАЄ МЕТОЮ.

Характеристики BMW 6 серії GT.

Готовий до будь-якої подорожі, BMW 6 серії GT - автомобіль з незрівнянно різноманітними характеристиками. Двигуни з високим ступенем ефективності, інтелектуальною аеродинамікою і легкими конструкціями дозволяють насолоджуватися високою динамікою руху. У той же час інноваційні технології підвіски, такі як Executive Drive, гарантують комфорт в будь-якій ситуації. Незалежно від ваших планів, BMW 6 Series GT завжди стає правильним супутником. »

BMW 640i xDrive GT:
Витрата палива в л / 100 км (комбінована) 8,2-7,7
Викиди СО2 в г / км (комбіновані): 187-177

СТИЛЬНИЙ КОМПАНЬОН.

СТИЛЬНИЙ КОМПАНЬОН.

Комфорт під час подорожі в BMW 6 серії GT.

Комбінація елегантності, простору і комфорту робить BMW 6 серії GT еталоном стилю для далеких поїздок. Активні технології ходової частини дозволяють реалізувати неперевершені ходові якості - для вражаючої маневреності на будь-яких швидкостях.

ВСУПЕРЕЧ ВСІМ СИЛАМ

ВСУПЕРЕЧ ВСІМ
СИЛАМ

Система Executive Drive в BMW 6 серії GT

ДЖЕРЕЛО ПОТУЖНОСТІ.

ДЖЕРЕЛО ПОТУЖНОСТІ.

Двигуни BMW 6 серії GT.

Двигуни BMW 6 серії GT мають високу потужність і є джерелом істинного задоволення від водіння. Використання найбільш сучасних технологій дозволяє домогтися неймовірного потенціалу потужності в об'єднанні з легким набором високих обертів і плавністю в роботі. Інноваційні системи BMW EfficientDynamics сприяють досягненню найкращих показників викидів СО2 і витрат палива.

Короткий огляд технічних характеристик.

Дізнайтеся зараз

АЕРОДИНАМІКА В НАЙПРИВАБЛИВІШІЙ ФОРМІ.

АЕРОДИНАМІКА В НАЙПРИВАБЛИВІШІЙ ФОРМІ.

Силуету BMW 6 Series GT характерна спортивна елегантність, яку видно з першого погляду, завдяки спеціальній аеродинаміці, яка вражає з точки зору керованості, акустики і ефективності. Серед цих особливостей відзначимо активний задній спойлер, який автоматично розтягується на швидкості 110 км / ч. Як результат - скорочення коефіцієнта аеродинамічного опору і значне поліпшення зчеплення коліс з дорогою.

ПОЛЕГШЕНА КОНСТРУКЦІЯ АВТОМОБІЛЯ BMW.

BMW EfficientLightweight - це полегшена конструкція автомобіля, яка значно покращує динаміку і енергоефективність, і в той же час має високу міцність. Зниження маси - основа для відмінної динаміки і зразкової ефективності. Під час розробки різних компонентів використовуються матеріали, оптимізовані по масі, такі як високоміцна сталь, алюміній і магній.

КОНЦЕПЦІЯ BMW EFFICIENT DYNAMICS.

КОНЦЕПЦІЯ BMW EFFICIENT
DYNAMICS.

Менше палива, більше задоволення від руху. В цьому суть концепції BMW EfficientDynamics. Вона спрямована на скорочення витрати палива і викидів CO2 при одночасному зростанні динаміки і задоволенні від водіння. За нею ховається цілий пакет різноманітних функцій, які поширюються на силовий агрегат, системи управління потоками енергії і саму концепцію автомобіля.

Більше про BMW EfficientDynamics

Витрата палива і викиди СО2

Показники витрат палива і викидів СО2 залежать від розмірів обраних коліс і шин. Дані щодо витрат визначаються відповідно циклу управління ЕСЕ.

Більше інформації щодо офіційних даних витрат палива і викидів СО2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в розділі «Положення щодо витрат палива і викидів СО2 в нових пасажирських автомобілях», які знаходяться у вільному доступі у всіх пунктах продажу, від DAT Deutsche Automobil Treuhand Gmb, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany, і за електронною адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.