Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
BMW X3

ЯКИЙ НЕ ЗНАЄ МЕЖ. БАГАТОГРАННИЙ

BMW X3

Перший спортивно-активний автомобіль BMW X3 став свого часу родоначальником цілого класу автомобілів. Нинішнє покоління повнопривідних автомобілів також залишається вірним своїй традиції: Надзвичайно комфортабельний і гнучкий BMW X3 ідеально підходить як для повсякденних поїздок, так і для тривалих подорожей. Зовнішній вигляд автомобіля має типовий для BMW X серії характер, а салон захоплює вишуканими високоякісними матеріалами. Крім того, BMW X3 вражає своїми економічними дизельними і бензиновими двигунами BMW TwinPower Turbo.

Технічні характеристики

Інформаційний лист

Змішаний цикл, л / 100 км (18d)

5.1–4.7 [5.1–4.7]

Викид CO2, г / км (18d)

134–124 [136–126]

Обсяг багажника, л

550-1,600

Спинка заднього сидіння розділена в співвідношенні 40/20/40 і складається

стандарт 

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО BMW X3.

Дизайн

У салоні BMW X3 поєднуються атмосфера вишуканості і продумана функціональність. Приладову панель і внутрішню поверхню дверей поділяють виразні лінії. Разом з вертикальної кривою центральній консолі вони підкреслюють сучасний вигляд, зберігаючи при цьому типову для BMW орієнтованість на водія.

Дізнатися більше

Економічність.

BMW X3 готовий до будь-яких випробувань. Особливо, якщо вони стоять перед його приводом. З такими інтелектуальними технологіями BMW EfficientDynamics, як управління потоками енергії, він гарантує вам задоволення за кермом і маневреність автомобіля при одночасному зниженні витрат палива і шкідливих викидах.

Дізнатися більше

Комфорт і функціональність.

Неважливо, що готує нам новий день: BMW X3 впорається з будь-яким завданням. І завдяки своїм продуманим функціям перетворить будь-який пригоду в дитячу гру. Просторий салон і об'ємний багажник трансформуються під будь-які вимоги. Для комфорту та функціональності на найвищому рівні. Відкрийте в собі спрагу відкриттів - і реалізуйте її: з BMW X3.

Дізнайтесь більше

ВІД 4,7 Л.

Інноваційна технологія BMW TwinPower Turbo, система безпосереднього уприскування Common Rail і легка алюмінієва конструкція роблять це можливим: новий 4-циліндровий дизельний двигун в BMW X3 поєднує в собі вражаючу потужність з ще більш підвищеною економічністю і низьким рівнем викидів. Максимально економічною є базова модель дизельного автомобіля BMW X3 sDrive18d з витратою від 5,1 до 4,7 * л / 100 км (з 8-ступінчастою АКПП Steptronic - від 5,2 до 4,8 * л / 100 км) і викидом CO2 від 134 до 124 * г / км (з 8-ступінчастою АКПП Steptronic - від 136 до 126 * г / км). Ходові характеристики автомобіля ще більш вражаючі - час розгону від 0 до 100 км / год складає 9,5 с (з 8-ступінчастою АКПП Steptronic - 9,8 с), максимальна швидкість становить 195 км / ч. Більш потужний двигун BMW X3 xDrive20d досягає максимальної швидкості 210 км / год і розганяється від 0 до 100 км / год за 8,1 с. Але і тут витрата палива і викид CO2 залишаються цілком помірними: показники від 5,6 до 5,2 * л / 100 км (з 8-ступінчастою АКПП Steptronic - від 5,4 до 5,0 * л / 100 км) і від 146 до 136 * г / км (з 8-ступінчастою АКПП Steptronic- від 141 до 131 * г / км) говорять самі за себе. Крім того, завдяки технології BMW BluePerformance 4-циліндровий дизельний двигун відповідає вимогам стандарту EU6.
Всі показники були отримані в ході випробувального циклу ЄС і діють в залежності від обраного розміру шин.
* Нижнє значення досягається при установці 17-дюймових легкосплавних дисків Streamline 306, пропонованих в якості додаткового обладнання (SA 2AM).

Дізнайтеся все про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики