Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОТРИМУЙТЕСЯ СВОГО ШЛЯХУ. І НЕХАЙ СВІТ ПРЯМУЄ ЗА ВАМИ.

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive на BMW X3.

Багатофункціональність стала невід'ємною якістю BMW X3. Чи йде мова про комунікації, доступ до інформації або розваг — інноваційні рішення BMW ConnectedDrive дозволяють вам відчути мобільність на новому рівні.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу в надзвичайних ситуаціях, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників на вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном. У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає екстрений виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW за допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби і нададуть підтримку по телефону, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати і вручну, наприклад в разі, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

СЕРВІСИ CONNECTEDDRIVE.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних і сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі.
Сюди відноситься також сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також до онлайн-пошуку і роботі з офісними додатками. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.
Також сюди входить зручне, надійне і не обмежене за часом використання додатків для смартфонів, таких як BMW Connected. І це лише початок. Пакет послуг BMW ConnectedDrive включає в себе і багато іншого, що перетворює будь-яку поїздку на BMW в насолоду.

Додаток BMW Connected

Тепер стало дуже зручно використовувати додатки в автомобілі BMW. З безкоштовним додатком BMW Connected (для смартфонів на базі Apple iOS і Android) додатки соціальних мереж та інформаційно-розважальні програми, наприклад Facebook, Twitter, Webradio (останнє не передбачено для смартфонів на базі Android) або, наприклад, особистий календар, стали доступні для використання в автомобілі. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.
Це може бути смартфон, з'єднаний через адаптер Snap-in, доступний для багатьох мобільних телефонів, або ж через USB-кабель з автомобілем. Якщо мова йде про смартфон Apple iPhone, потрібно запустити додаток. У цьому випадку через систему iDrive дуже зручно включаються станції Webradio з усього світу, на дисплеї керування відображаються найактуальніші повідомлення про зміну статусів в особистому акаунті Facebook або Twitter, а також інформація про майбутні важливі дати. Також ця інформація може зачитуватися через динаміки. В якості інших функцій можна назвати також стрічку новин RSS, а за допомогою служби Wiki Local можна знаходити інформацію про прилеглих об'єктах в довіднику Wikipedia. Крім того, додаток BMW Connected повідомляє про актуальні нових додатках BMW (створених сторонніми розробниками).

ФУНКЦІЯ ДИКТУВАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ.

При встановленої навігаційної системи Professional, з'єднанні по Bluetooth і системі сервісів ConnectedDrive зникає необхідність брати в руки мобільний телефон. Тому що вводити текст тепер можна голосом. Функція диктування перетворює сказане в текст, який можна потім послати по електронній пошті або у вигляді SMS. Функція диктування дозволяє також залишати записи в Facebook і Twitter. Перші 60 днів функція надається безкоштовно, після чого необхідно укласти договір з компанією Nuance®.
Більш детальну інформацію про сумісність інтерфейсу Bluetooth зі смартфонами та іншими мобільними пристроями можна отримати за адресою www.bmw.com/bluetooth.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) забезпечить вас актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалості пробок фактично в режимі реального часу. Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Висока точність аналізу цих даних дозволяє визначити місце розташування пробки з точністю до кількох метрів. Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, швидкісних і звичайних дорогах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому зручні альтернативні варіанти проїзду.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

Дистанційне керування автомобілем дозволяє дистанційно керувати різними функціями автомобіля. Безпосередня передача обраних пунктів призначення також можлива за допомогою онлайн-пошуку від Google™. Крім того, можна відобразити місце розташування автомобіля в радіусі 1,5 км. Власник автомобіля також може легко відкрити або закрити свій BMW за допомогою сумісного смартфона. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

ОФІС BLUETOOTH.

Офіс Bluetooth дозволяє більш ефективно використовувати час, що проводиться в автомобілі. Пристрої, що підтримують Bluetooth, допоможуть вам з комфортом займатися справами і планувати свій графік в дорозі. Електронна пошта, зустрічі, завдання і текстові повідомлення відображаються на дисплеї управління або ж зачитуються вголос через динаміки аудіосистеми автомобіля. За допомогою додатків BMW Apps можна також вивести на екран записи календаря Apple iPhone. Перелік сумісних мобільних пристроїв можна знайти на веб-сторінці www.bmw.com/bluetooth.