Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
BMW X4

ЯКИЙ НЕ ЗНАЄ МЕЖ. ІМПУЛЬСИВНИЙ.

BMW X4.

BMW X4 привертає до себе увагу, завжди і всюди. Його екстравертний дизайн поєднує в собі вишуканий стиль і міць. Він поєднує те, чого ще ніколи не було в цьому сегменті: типову для X-серії міць з естетикою класичного купе. Завдяки потужним двигунам BMW TwinPower Turbo і такого серійного оснащення, як спортивне рульове управління із змінним посиленням і система Performance Control, BMW X4 демонструє свій яскраво виражений імпульсивний характер.

Технічні характеристики

Номінальна потужність, кВт (к. С.) при об / хв (35i)

225 (306)/5,800–6,400

Розгін 0-100 км / ч, з (35i)

5.5

Максимальна швидкість, км / год (35i)

247

Змішаний цикл, л / 100 км (35i)

8.3

В ЦЕНТРІ УВАГИ. НАВІТЬ У СЕРІЙНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ.

Дизайн.

Автомобіль, який заявляє про себе. Ясно і недвозначно. Динамічні лінії кузова формують купеподібний силует, доповнений грунтовністю і мускулистостью моделей X. Переривчаста рельєфна лінія боковини робить силует впізнаваним. З значними повітрозабірниками і 20-дюймовими легкосплавними дисками М з опционального М Спорт пакета автомобіль «грає м'язами» ще сильніше. Та ж впевненість відчувається і в дизайні салону BMW X4.

Дізнайтесь більше

Динамічні характеристики.

З натисканням на педаль газу BMW X4 змінює сприйняття світу. Спортивна 8-ступінчаста АКПП Steptronic реалізує весь потенціал двигунів: BMW X4 xDrive35d розганяється з місця до 100 км / год всього за 5,2 секунди. Інтелектуальний повний привід BMW xDrive забезпечує найкращу тягу при будь-яких погодних умовах. Спортивне рульове управління із змінним посиленням і система Performance Control входять в серійну комплектацію.

Дізнайтесь більше

Лінії обробки і обладнання.

З появою BMW X4 будь-яка дорога перетворюється в арену. Його вихід - це ваш вихід, тому зробіть його таким, щоб він висловлював вашу індивідуальність. Ви хочете, щоб гени X серії виявлялися виразніше? Або бажаєте підкреслити динаміку BMW X4? Все в ваших руках: в цьому вам допоможуть лінія обробки xLine, М Спорт пакет і оригінальні аксесуари BMW.

Дізнайтесь більше

225 КВТ.

Інноваційний пакет, що складається з трубонагнетателя TwinScroll з системою Valvetronic, подвійним Vanos і безпосереднім високоточним уприскуванням, не тільки наділяє BMW X4 xDrive35i вражаючою міццю, але і робить його дивно економічним. Так, його рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo об'ємом 3,0 л і потужністю 225 кВт (306 л. С.) Витрачає всього лише 8,3 л палива на 100 км шляху. Його максимальний крутний момент досягає 400 Н · м, а розгін з місця до 100 км / год триває всього 5,5 секунди. Викид CO2 становить 193 г / км.
Всі показники були отримані в ході випробувального циклу ЄС і діють в залежності від обраного розміру шин. 

Дізнайтеся все про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики