Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
ЇДЬТЕ ДАЛІ, ШВИДШЕ. З ПОТУЖНІСТЮ ТА ДРАЙВОМ.

ЇДЬТЕ ДАЛІ, ШВИДШЕ. З ПОТУЖНІСТЮ ТА ДРАЙВОМ.

Запас ходу, зарядка та ефективність нового BMW i3.

BMW i3 має все необхідне для прийняття викликів сучасної мобільності - і він це робить у повній тиші. Він заряджає свою високовольтну батарею на швидкозаряджаючих станціях постійного струму всього за 39 хвилин, щоб досягти щоденного запасу ходу до 200 км. Його інтелектуальне керування енергоспоживанням робить його гнучким та високоефективним як в міському русі, так і при тривалих поїздках.

ВИТОКИ ЕЛЕКТРИЗОВАНОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

Від шасі до пасажирського відсіку - інтелектуальна комбінація керуючих і легких компонентів забезпечує безпрецедентну динаміку BMW i3. Завдяки повністю електричному приводу BMW eDrive, BMW i3 розганяється від 0 до 100 км/год за 7,3 секунди без перерв. BMW i3s робить це ще швидше, за 6,9 секунди. Електричний двигун BMW i3 потужністю 170 к.с. і обертовим моментом 250 Нм забезпечує чисте задоволення від кермування до 200 км. Додатковий Range Extender активується, коли батарея розряджається, що дозволяє розширити запас ходу до 330 км. Модуль Life описує сучасний пасажирський відсік з вуглепластика (CFRP). Цей матеріал, який також часто згадується як вуглець, не тільки легший, а також міцніший та стійкіший за сталь. Невелика вага та низький центр розподілу ваги підвищує як маневреність, так і запас ходу.

ДИНАМІЧНИЙ БЕЗ ПЕРЕРВИ.

Потужний. Тихий. Стрімкий. Завдяки повністю електричному приводу BMW eDrive, BMW i3 прискорюється від 0 до 100 км/год за 7,3 секунди без перерви. BMW i3s навіть швидше, за 6,9 секунд. Просто натиску педалі акселератора достатньо, щоб розкрити незрівнянну динаміку. Неперевершену на перших кількох метрах.

ІННОВАЦІЇ ТРАНСФОРМУЮТЬСЯ В ПОСТУПАЛЬНИЙ РУХ.

З продуктивністю 170 к.с. і обертовим моментом 250 Нм, електричний двигун  BMW i3 забезпечує задоволення від кермування на 200 км без шкідливих викидів. Додатковий range extender збільшує цю відстань ще більше. Range extender -  це 2-циліндровий бензиновий двигун що включається, коли заряд акумулятора знижуэться, так автомобіль може подолати до 330 км.

ЛЕГКІСТЬ НЕСЕ В СОБІ ВАГУ.

Модуль життя - це термін, який BMW використовує для сучасної пасажирської капсули, виготовленої з вуглепластику (CFRP). Також його часто називають карбоном, цей матеріал не просто особливо легкий, але також міцніший

НАСКІЛЬКИ ШВИДКО МОЖЛИВО ЗАРЯДИТИ BMW i3?

Незалежно від того, заряджаєте ви BMW i3 вдома або коли ви знаходитесь в дорозі - інтелектуальні можливості зарядки гарантують вам гнучкість, а також приносять користь коротким часом зарядки для ваших щоденних відстаней.
Специфікації засновані на середніх значеннях і можуть варіюватися в залежності від ряду різних факторів, наприклад, температури, профілю водіння і джерела живлення.

ЗАРЯДЖАЙТЕ ЛЕГКО Й ШВИДКО
ДЕ ЗАВГОДНО.

Ніколи ще не було такої легкої зарядки: інтелектуальні варіанти зарядки BMW i3 забезпечують гнучкість та зручність на найвищому рівні. За допомогою цифрових послуг ви можете планувати процес зарядки чіткіше, ніж будь-коли раніше, незалежно від того, чи перебуваєте ви вдома чи ні.

Зарядка вдома

З BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Plus і BMW i Wallbox Connect ви можете заряджати свій BMW i3 вдома безпечно, швидко і комфортно. Менш ніж за три години батарея заряджається до 80% від її максимальної ємності. Це можливо завдяки трифазної зарядної потужності нового BMW i Wallbox до 11 кВт* для BMW i3. Разом із послугою встановлення BMW i встановлення вашого BMW i Wallbox буде проводитися кваліфікованими фахівцями.

Для ще більшої стійкості ви можете використовувати зелену та сонячну енергію, яку ви створили самостійно.

*Wallbox має зарядну ємність до 22 кВт.

BMW Digital Charging Service: інтелектуальна зарядка

Зарядка може бути такою зручною та індивідуальною: за допомогою служби BMW Digital Charging Service (DCS) ви можете автоматично заряджати автомобіль з низькою ціною на основі ваших тарифів енергії. Це знижує витрати на зарядку і дозволяє підтримувати використання поновлюваних джерел енергії. DCS контролює процес зарядки незалежно і гарантує, що ваш автомобіль буде повністю заряджений в бажаний час відправлення. Також більш стійкий, адже ви можете заряджати автомобіль переважно енергією, яку ви робили на своїх власних сонячних батареях і BMW i Wallbox Connect. DCS сприяє сталому використанню поновлюваних джерел енергії при повній прозорості. У порталі зарядки BMW ви дізнаєтеся про свій поточний тарифний план споживаної вами енергії і можете з комфортом завантажувати історію зарядки.

Загальнодоступна зарядка

Існує багато причин, з яких ви можете вийти з вашого BMW i3 - і так само багато можливостей заряджати його в той час як ви це зробили. По-перше, практичні аспекти: з BMW i3 можна використовувати загальнодоступні зарядні зі змінним струмом або з постійним струмом. Це зробить вас більш гнучкими і дозволить вам заряджати транспортний засіб якомога швидше. Це відбувається тому, що на загальнодоступній станції заряджання постійного струму енергія безпосередньо передається у високовольтне сховище в акумуляторі транспортного засобу при постійному потоці струму. Це дозволяє заряджати BMW I3 до 80% через 39 хвилин.

ПІДКЛЮЧЕННЯ І ДОПОМОГА ВОДІЯМ.

Витрата палива і викиди CO2.

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год):
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 13,6-13,1
Електричний запас ходу в км (комбінований): 300-290
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год) з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14-13
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 11,9-11,5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.6
Електричний запас ходу в км (комбінований): 235-225
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 330

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год):
Витрата палива на л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 14,3
Електричний запас ходу в км (комбінований): 280
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год) з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 12,5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.7
Електричний запас ходу в км (комбінований): 220
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 330

Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційним питомим викидам CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві по споживанню палива і викидах CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», які доступні безкоштовно в усіх торгових точках і від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина.