Емералд Моторс

ЕМЕРАЛД МОТОРС

ЕМЕРАЛД МОТОРС

офіційний дилер BMW в Одесі і області.

Життя - це постійний рух. Вперед і вгору. Через неможливе до неймовірного. З минулого у майбутнє.

І той, хто вибирає БМВ, досягає мети легко і з задоволенням.

Компанія «Емералд Моторс» - офіційний дилер BMW, BMW Motorrad в м. Одесі та області.

«Емералд Моторс» є частиною групи компаній «Емералд», до складу якої входять компанії «Емералд Спорткар» (Porsche), а також «Майстерня кольору і кузова Емералд».

Ось уже 21 рік «Емералд Моторс» успішно утримує лідерські позиції на автомобільному ринку в Одесі.

Ми є регіональним дилером №1 з продажу автомобілів BMW і входимо в трійку лідерів серед регіональних дилерів BMW *.

«Емералд Моторс» завжди ставить на перше місце задоволення запитів наших клієнтів. Ми зробимо все необхідне, щоб придбання автомобіля або мотоцикла було максимально комфортним, і підтвердимо правильність Вашого вибору протягом всього терміну служби Вашого автомобіля, надаючи гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, ремонт і дооснащення.

Наш дилерський центр займає площу 1800 кв. м., з них 415 кв.м. займає шоу-рум, в якому комфортно демонструвати 8 автомобілів і 4 мотоцикла.

Безумовно, процес вибору автомобіля і комплектації це особливе задоволення. Адже Ви самі можете створити свій особливий, неповторний BMW.

Для цього в автоцентрі обладнана зона ICS -Internal Communication System. Це сервіс, який дозволяє в подробицях дізнатися інформацію про Ваш майбутній автомобіль, порівняти комплектації, розібратися в різноманітті опцій самостійно або за допомогою наших продавців-консультантів.

Однак, навіть найсучасніші технології віртуального знайомства з майбутнім автомобілем не здатні передати емоції від керування. Для того, щоб сповна відчути захват і задоволення за кермом BMW, ми постійно підтримуємо демо-парк актуальних моделей BMW і мотоциклів BMW. Опинившись за кермом реального автомобіля набагато простіше зробити правильний вибір на користь моделі, що сподобалася!

Ми розуміємо Вашу зайнятість і цінуємо Ваш час. І тому зробили режим роботи автоцентру максимально зручним для Вас. «Емералд Моторс» працює без вихідних і відкритий вже з 9 ранку.

Не зупинятися на досягнутому, продовжувати рух і отримувати задоволення від життя.

Для цього й існують автомобілі BMW.

Для цього і створений автоцентр «Емералд Моторс».

 


пр-т. Небесної Сотні, 2

тел. (048) 740-55-55