Додаткові переваги при купівлі комплектів коліс BMW

auto_main_photo

ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ ПРИ КУПІВЛІ КОМПЛЕКТІВ КОЛІС BMW.

Втомились замінювати зіпсовані після чергового шиномонтажу ключі-секретки і хочете захистити себе від нештатних ситуацій в дорозі? – довірте послуги шиномонтажу Вашим перевіреним партнерам – офіційним сервісним центрам BMW в Україні.

Прагнете якомога довше зберегти гарний стан дисків, цінуєте свій час і не хочете витрачати його на шиномонтаж, а натомість просто замінюючи літній комплект на зимовий або навпаки? – будь ласка, наш офіційний дилерський центр запропонує Вам ідеальний для Вашого авто варіант комплекту коліс за оптимальною ціною.

Знову задумуєтесь про те, де саме і наскільки клопітним є зберігати замінені колеса – будь ласка, до Ваших послуг наш «Шинний Готель». Спочатку колеса готуються (видаляється бруд, бітум тощо) і зберігаються на спеціальному складі дилера згідно з вимогами виробників шин, що гарантує тривалий строк експлуатації.

Ще сумніваєтесь? – даремно, адже разом із придбанням комплекту коліс Ви отримуєте ще й такі додаткові переваги, як:

  • Зберігання протягом першого сезону (тобто протягом 6-ти календарних місяців від дати купівлі Вашого комплекту) всього за 1,20 грн.*
  • Перше встановлення на автомобіль нового комплекту коліс також всього за 1,20 грн.**

 

Запис на сервіс

ВІЗЬМІТЬ КОНТРОЛЬ.
Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.
Надійність на вищому рівні - з більшою безпекою для поганої погоди, будь-якої дорожньої ситуації і будь-якого дорожнього покриття. Задоволення та безпека водіння - для гарного самопочуття.
photo_text_left_right11679
"КОЛИ МИ РАЗОМ, НАС НЕ ЗУПИНИТИ".
Рушаймо!
З оригінальними аксесуарами BMW, сервісом, зимовими колесами та шинами.
photo_text_left_right11680

БЕЗПЕЧНІ ТА СТИЛЬНІ.

Оригінальні комплекти коліс та шини в нашому інтернет-магазині.

Перейти до інтернет-магазину

* Пропозиція з акційною вартістю послуги першого встановлення комплекту коліс у зборі за 1,2 грн. (з ПДВ) діє у разі придбання комплекту коліс у зборі з 01.11.2020 по 31.12.2021 включно в офіційних дилерських центрах BMW в Україні.

** Пропозиція з акційною вартістю зберігання 1-го комплекту коліс за 1,2 грн. (з ПДВ) діє у разі придбання комплекту коліс у зборі з 01.11.2020 по 31.12.2021 включно в офіційних дилерських центрах BMW в Україні. Більш детальну інформацію про умови зазначених пропозицій Ви можете дізнатися у консультантів сервісу дилерських центрів ".....". ".....", офіційний дилер BMW у _______ регіоні, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Зображення товарів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактично наявної пропозиції. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.