Кузовні роботи

ПРОФЕСІЙНИЙ КУЗОВНИЙ РЕМОНТ BMW

ПРОФЕСІЙНИЙ КУЗОВНИЙ РЕМОНТ BMW

Фарбування автомобіля - один з найтехнологічніших процесів, який складається з безлічі етапів. Роботи починаються з діагностики та огляду автомобіля та закінчуються фінішним поліруванням кузова, кузовних деталей. Дотримання черговості та контроль якості на етапах гарантує рівний колір, збіг із заводським варіантом, тривалість експлуатації, без прояву на поверхні покриття прихованих дефектів.

ВИДИ ФАРБУВАННЯ АВТО

Після огляду технічного стану зможемо запропонувати кілька варіантів робіт. 

Автофарбування може бути локальним (частковим), якщо пошкодження торкнулися певної частини або декількох деталей. Перевагами часткового фарбування стає значна економія та швидкість фарбування автомобіля. Дотримання технології гарантує ідеально рівний та абсолютне влучення в заводський відтінок.

Важкі ДТП і корозія, що розросла, є приводом для повного фарбування. В особливо складних випадках, змушені проводити комплекс заходів, до якого входить рихтування та фарбування авто. Вартість визначається у кожному індивідуальному випадку окремо. Але результатом завжди стає ідеальна, з рівним кольором, з рівним кольором, без перепадів та розбіжностей робота.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ САМЕ ДО НАС?

Фарбування авто – це гарантована якість для завдань будь-якої складності.

  • Виконуємо фарбувальні роботи будь-якої складності (підфарбування сколів, повне фарбування кузова автомобіля).
  • Виняткове якісні лакофарбові матеріали.
  • Повністю укомплектована база.
  • Фарбування в будь-який колір.
  • Виконання робiт вчасно.
  • Гарантія.