Пропозиції та послуги

THE 6

THE 6

BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO: ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПОСЛУГИ

З нами ваш BMW 6 серії Gran Turismo у надійних руках. Наш великий асортимент оригінальних аксесуарів BMW надає вашому BMW індивідуальність, а деталі BMW M Performance створюють справжнє відчуття автоспорту на будь-якій дорозі. Привабливий спектр послуг BMW гарантує повний всебічний захист у надзвичайних ситуаціях, разом з сервісом і обслуговуванням, що дозволяє вам повністю зосередитися на задоволенні від водіння.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.

Додаткове обладнання та вдосконалення дизайну для BMW 6 серії Gran Turismo.

Усі водії BMW за замовчуванням отримують задоволення від водіння. Оригінальні аксесуари BMW створені для задоволення ваших особливих побажань. Ми пропонуємо широкий вибір індивідуальних компонентів і доповнень, які ідеально підходять для вашого BMW 6 серії Gran Turismo за якістю, дизайном і характеристиками, пропонуючи вам максимальні додаткові переваги — що б ви не задумали.
ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.
21-дюймові легкосплавні колеса BMW V-Spoke 687 кольору Bicolor Jet Black, тільки переднє колесо, без шини.

21-дюймові легкосплавні колеса BMW V-Spoke 687 кольору Bicolor Jet Black, тільки переднє колесо, без шини.

21-дюймові легкосплавні диски преміальної якості BMW V-Spoke 687 спроектовані у чорному глянцевому двоколірному виконанні Bicolor Jet Black, оснащені закругленим ободом і надають автомобілю неймовірний зовнішній вигляд з його двоколірною естетикою Тільки переднє колесо, розмір диску 8,5 J x 21, без шини.
Задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0

Легка але міцна задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0 може перевозити до 60 кг. Надзвичайно проста у використанні, вона може транспортувати два велосипеди або електросамокати (її можна розширити, щоб вмістити три велосипеди). Її функція нахилу забезпечує легкий доступ до багажного відділення у будь-який час.
Багажний бокс BMW 520, чорний/сріблистий титан.

Багажний бокс BMW 520, чорний/сріблистий титан.

Сучасний багажний бокс чорного кольору з бічними панелями кольору «сріблястий титан» має об'єм 520 літрів і сумісний з усіма системами багажників на дах BMW. Завдяки тому, що він відкривається з обох сторін і має потрійний центральний замок з кожного боку, його зручно завантажувати та замикати для захисту від крадіжки.

ДЕТАЛІ BMW M PERFORMANCE ДЛЯ BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.

Спортивне обладнання для BMW 6 серії Gran Turismo.

BMW 6 серії Gran Turismo поєднує у собі елегантність і спортивність разом з високим рівнем комфорту: високоякісні аксесуари BMW M Performance підкреслюють динамічний характер цього чудового Gran Turismo
ДЕТАЛІ BMW M PERFORMANCE ДЛЯ BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.
Кермо M Performance.

Кермо M Performance.

Захоплюючі факти: Завдяки зоні хвату з алькантари кермо M Performance особливо приємно та надійно тримати — для більш безпосереднього відчуття від рульового керування. Його характерний дизайн і центральна смуга з червоної шкіри додатково підсилюють індивідуальний гоночний вигляд.
Зовнішнє дзеркало M Performance з вуглецевого волокна.

Зовнішнє дзеркало M Performance з вуглецевого волокна.

Вражаючі, виготовлені вручну з вуглецевого волокна зовнішні дзеркала M Performance підкреслюють високотехнологічні гени автомобіля. Їхній дизайн забезпечує привабливий вигляд преміум-класу та додає індивідуальних атлетичних відтінків.
Килимки M Performance.

Килимки M Performance.

Преміум вигляд, надійне утримування: килимки M Performance додають індивідуального атлетичного вигляду підлозі автомобіля. З логотипом M та написом M Performance. Преміум-дизайн доповнюють борти зі штучної шкіри з декоративними строчками в контрастних кольорах та смужкою у кольорах M.
Бічні наліпки M Performance кольору Frozen Black.

Бічні наліпки M Performance кольору Frozen Black.

Спортивний вигляд в усіх деталях: Клейка плівка M Performance у чорно-срібному матовому кольорі надає автомобілю надзвичайно індивідуальний та динамічний вигляд. Розташування клейкої плівки над бічною спідницею підкреслює характерні конструктивні особливості та пропорції автомобіля.
Чохли для шин M Performance

Чохли для шин M Performance

Ексклюзивне відчуття перегонів у гаражі: Чохли для шин M Performance захищають і водія, і транспортний засіб від бруду. Міцна ручка для перенесення забезпечує комфортне транспортування коліс. Завдяки спеціальному маркуванню, потрібні шини можна швидко знайти у будь-який час. У спортивному дизайні M Performance.
Чохол для ключа M Performance з вуглецевого волокна та алькантари.

Чохол для ключа M Performance з вуглецевого волокна та алькантари.

Поєднання вуглецевого волокна та алькантари на чохлі для ключа надзвичайно захоплює. Завдяки гвинтовій головці синього кольору M Blue ключ надійно кріпиться до чохла. Завжди елегантний та вишуканий чохол показує захоплення водія автоспортом.

Витрата пального та викиди CO2.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 8,4
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 192

Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.

Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.