BMW Concept M8 Gran Coupe: нова інтерпретація розкоші.

BMW Concept M8 Gran Coupe: нова інтерпретація розкоші.

Концепт BMW Concept M8 Gran Coupe уособлює собою перевагу моделей M. Цей ультра-спортивний екстраверт, що притягає увагу своєю досконалістю, вводить нове визначення розкоші для баварського бренду. «BMW 8 серії - це новий флагман модельної лінійки BMW, який поєднує в собі неперевершений динамізм і елегантність», - коментує Адріан ван Хойдонк, старший віце-президент відділу дизайну BMW Group.

Концепт BMW Concept M8 Gran Coupe уособлює собою перевагу моделей M. Цей ультра-спортивний екстраверт, що притягає увагу своєю досконалістю, вводить нове визначення розкоші для баварського бренду. «BMW 8 серії - це новий флагман модельної лінійки BMW, який поєднує в собі неперевершений динамізм і елегантність», - коментує Адріан ван Хойдонк, старший віце-президент відділу дизайну BMW Group.

Унікальний символ розкоші нового прочитання.

BMW Concept M8 Gran Coupe - це щось більше, ніж просто преміальний спорткар з чотирма дверима. Ця модель символізує абсолютно нове і унікальне прочитання розкоші. «BMW Concept M8 Gran Coupe створений для того, щоб заявляти про себе і привертати увагу, - пояснює Домагой Дукеч, віце-президент відділу дизайну BMW M і BMW i. - Цей автомобіль для тих, хто шукає щось особливе і хоче виділятися з натовпу. BMW M, безумовно, виводить поняття розкоші на новий рівень ». Як і попередній концепт BMW 8 серії, BMW Concept M8 Gran Coupe демонструє нову дизайнерську концепцію бренду, в основі якої виразні поверхні і грані, що підкреслюють динамізм моделі. Характерні точні межі підкреслюють графічний дизайн концепту.

Передня частина: буря емоцій від гарантованої динаміки.

Приземкувата і масивна, що притягає увагу передня частина BMW Concept M8 Gran Coupe відкрито заявляє про видатні динамічні характеристики спорткара. М'язисті контури капота автомобіля підкреслюють, що в ньому прихована величезна енергія.

Про характер нового BMW 8 серії можна судити по дизайну його передній частині. Лінії решіток радіатора акцентують увагу на низькому центрі ваги. Як і в перших купе BMW, вертикальні елементи решітки пов'язані безперервним контуром, що створює єдиний масивний елемент. Фари розташовані трохи вище радіаторних решіток і акцентують увагу на приземкуватому силуеті концепту. Золота окантовка радіаторних решіток контрастує з оточенням і надає додаткову ауру ексклюзивності передньої частини автомобіля. Внутрішні деталі фар виготовлені із застосуванням технологій, використаних в гоночному BMW M8 GTE. Вони представляють динамічну шестигранну інтерпретацію фірмової чотирьохлінзової передньої оптики BMW, поєднуючи в собі елементи сучасного спортивного стилю і високу якість. Повітрозабірники з вуглепластика направляють повітря до тих елементів, яким він необхідний.

Силует: елегантність у поєднанні з точністю.

З боку пропорції BMW Concept M8 Gran Coupe випромінює винятковий динамізм, характерний для цієї моделі. Довгі колісна база і капот, обтічна поверхня даху і коротка задня частина створюють елегантний спортивний силует купе. Емоційність зовнішніх елементів досягає піку в контурах колісних арок автомобіля, в які елегантно переходять задні стійки даху. Потужні арки і широка колія візуально демонструють міць, здатну миттєво приводити автомобіль у рух. Будучи представником сімейства BMW M, BMW Concept M8 Gran Coupe відрізняється дахом з вуглепластика, що знижує центр ваги як візуально, так і на практиці, і аеродинамічний оптимізованими бічними дзеркалами заднього виду.

Колір кузова Salève Vert в залежності від освітлення змінюється в діапазоні від зеленого до сіро-блакитного і створює ефектну композицію поверхонь. У поєднанні із золотистою окантовкою бічних вікон, класичними для моделей BMW M прорізами повітрязабірників, пофарбованими в золотий колір гальмами, колісними дисками і роздвоєними вихлопними трубами він надає автомобілю сучасний вигляд.

Задня частина: концепт заявляє про свою присутність.

У дизайні задньої частини BMW Concept M8 Gran Coupe чітко проглядається неймовірний динамізм, який прославив моделі M, а широка колія і великі колісні арки натякають на неабиякі можливості новинки. Горизонтальні лінії стилістично розмежовують задню частину автомобіля, дозволяючи простору під заднім спойлером ловити більше світла, і роблять її більш елегантною. Вузькі скульптурні задні ліхтарі з ефектом затемнення підкреслюють досконалий вигляд концепту.

Погляд у майбутнє.

BMW Concept M8 Gran Coupe поєднує основні цінності BMW M з елегантністю і розкішшю, створюючи нову привабливу форму. Нова модель демонструє погляд BMW Group на майбутнє моделей BMW 8 Серії, які будуть представлені протягом 2019 року.