Огляд

ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ

ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ

BMW КЛАСУ «ЛЮКС»

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Досконалі характеристики та максимальне задоволення седану BMW 7 серії звертає на себе увагу значним виглядом, винятковою потужністю і максимальним комфортом. BMW 750Li з новим 8-циліндровим бензиновим двигуном BMW TwinPower Turbo та інтелектуальною системою повного приводу xDrive в стандартній комплектації народжений для того, щоб стати беззаперечним лідером. Емоційність елегантного дизайну й особлива атмосфера розкоші внутрішнього простору з високою якістю обробки, різноманітністю декоративних елементів і технічних інноваційних рішень піднімають нову модель на вершину класу «люкс». Елегантність зустрічає ексклюзивність. Розкіш зустрічає продуктивність.

BMW 750Li xDrive: 
Витрати палива в л/100 км (в змішаному циклі):10.2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 233

АТРИБУТИ СИЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ

ОСОБЛИВОСТІ СЕДАНА BMW 7 СЕРІЇ

ПЕРЕКОНЛИВА ПРИСУТНІСТЬ

ПЕРЕКОНЛИВА ПРИСУТНІСТЬ

НАЙВИЩІ СТАНДАРТИ

НАЙВИЩІ СТАНДАРТИ

НЕСТРИМНА ПОТУЖНІСТЬ

НЕСТРИМНА ПОТУЖНІСТЬ

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

ПЛАВНИЙ ПЕРЕХІД У МАЙБУТНЄ

ПЛАВНИЙ ПЕРЕХІД У МАЙБУТНЄ

ТЯЖІННЯ СИЛЬНОЇ ОСОБИСТОСТІ

ДИЗАЙН СЕДАНУ BMW 7 СЕРІЇ

У центрі уваги: BMW 7 серії справляє незабутнє враження з першого погляду, і все завдяки значному вигляду. Впевненість закладена в характер автомобіля й додатково підкреслена потужними лініями передньої частини кузова. Повітроводи, розташовані збоку, акцентують увагу на висоті автомобіля. Поєднання лакофарбового покриття сірого кольору Bernina з ефектом бурштинового мерехтіння і 20-дюймових дисків вийшло неймовірно елегантним і при цьому разюче динамічним. Гостинну атмосферу можна відчути ще до посадки в автомобіль завдяки функції вітання світловою доріжкою. Внутрішній простір радує ексклюзивними високоякісними матеріалами обробки, які в поєднанні з інноваційними можливостями підключення гарантують незабутні відчуття.

slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні

ПРИРОДЖЕННИЙ ЛІДЕР

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ СЕДАНУ BMW 7 СЕРІЇ

Повністю в курсі справи з перших секунд спілкування: з розумним помічником BMW Intelligent Personal Assistant в BMW 7 серії немає нічого неможливого. Знайти певне місце або прочитати електронного листа, не відриваючись від водіння: функція «ОК, BMW» зробить процес управління системами автомобіля природними. При цьому інформація та можливості всіх додатків й сервісів BMW завжди знаходяться в актуальному стані завдяки Remote Software Upgrade. А передові системи допомоги водієві, що входять в асистента Professional, такі як допомога в керуванні, система утримання смуги руху, асистент паркування Plus, інноваційний асистент руху заднім ходом, готові прийти на допомогу водієві, в будь-який час та в будь-якій ситуації.

slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні
Технічні інновації є такою ж невід'ємною частиною седану BMW 7 серії, як і розкішна атмосфера в салоні.
ПІДКЛЮЧАЄМИЙ ГІБРИД BMW 745E

ПІДКЛЮЧАЄМИЙ ГІБРИД BMW 745E

Підключаємий гібрид BMW 745e об'єднує найкраще від обох світів: значні експлуатаційні характеристики 6-циліндрового двигуна і неймовірна ефективність високовольтної акумуляторної батареї нового покоління. Ключову роль в роботі гібридної системи грає інноваційний електромотор, агрегатований з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Саме він забезпечує рух зі швидкістю до 140 км/год в режимі використання виключно електричної енергії. Вражаюча економічність в поєднанні з дивовижною динамікою.

Новий BMW 7 серії став втіленням сучасної розкоші, значного вигляду та максимального комфорту.
Джозеф Кабан, керівник дизайнерського підрозділу BMW Group
ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ
BMW КЛАСУ «ЛЮКС»

ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ BMW КЛАСУ «ЛЮКС»

ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ BMW КЛАСУ «ЛЮКС»

ВИТРАТА ПАЛИВА І РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO2.

Седан BMW 750Li xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 233

Седан BMW M760Li xDrive Sedan:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 13.0
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 297

Седан BMW 745e Sedan:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 2.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 56

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html