Прогріваюче коло: перша офіційна презентація BMW X3 M і BMW X4 M на Нюрбургринзі.

Прогріваюче коло: перша офіційна презентація BMW X3 M і BMW X4 M на Нюрбургринзі.

Підрозділ BMW M GmbH розширює свою лінійку в сегментах Sports Activity Vehicles (SAV) і Sports Activity Coupes (SAC). Під час чемпіонату DTM, що проходив з 7 по 9 вересня на гоночній трасі Нюрбургринг, прототипи майбутніх BMW X3 M і BMW X4 M постали перед гостями заходу і проїхали кілька кіл по знаменитому треку.

Підрозділ BMW M GmbH розширює свою лінійку в сегментах Sports Activity Vehicles (SAV) і Sports Activity Coupes (SAC). Під час чемпіонату DTM, що проходив з 7 по 9 вересня на гоночній трасі Нюрбургринг, прототипи майбутніх BMW X3 M і BMW X4 M постали перед гостями заходу і проїхали кілька кіл по знаменитому треку. Таким чином, передсерійні версії автомобілів зробили свій публічний дебют саме в тому місці, де вже через деякий час BMW X3 M і BMW X4 M зможуть продемонструвати весь свій спортивний потенціал. Нюрбургринг є традиційним майданчиком для фінальних випробувань і доробок всіх продуктів BMW М, включаючи системи приводу, підвіску і елементи аеродинаміки.

Завдяки об'ємним переднім повітрязабірникам, незвичайним аеродинамічним елементам М, а також вихлопній системі з чотирма патрубками, інтегрованими в задній бампер, передсерійні версії моделей вже на початковому етапі створення володіють всіма якостями автомобілів BMW M. Одна з основних особливостей новинок - новий високооборотистий рядний 6-циліндровий двигун з технологією M TwinPower Turbo.

Нові BMW X3 M і BMW X4 M будуть оснащуватися системою повного приводу M xDrive зі спеціальними настройками, яка вперше була представлена ​​в новому BMW M5. Ця технологія використовується в BMW X3 M і BMW X4 M, щоб гарантувати високі динамічні характеристики при передачі крутного моменту на всі чотири колеса. Особливі М настройки системи забезпечують максимальну тягу і її оптимальний розподіл. Завдяки активному М диференціалу задньої осі нові BMW X3 M і BMW X4 M демонструють безпрецедентну динаміку, маневреність і точність в управлінні, перевершуючи своїх конкурентів.

«Завдяки своїм спортивним характеристикам BMW X3 M і BMW X4 M задають нові стандарти динаміки в своєму класі», - коментує Франк ван Міл, керівник підрозділу BMW M GmbH.

З розробкою цих інноваційних моделей BMW M GmbH виходить в новий сегмент. BMW X3 M і BMW X4 M - яскраві представники класів Sports Activity Vehicle і Sports Activity Coupe, що відрізняються неймовірною динамікою і маневреністю. Таким чином, BMW M GmbH продовжує свою стратегію стрімкого зростання, представляючи нові і ще більш захоплюючі концепції спортивних автомобілів.