Демонстрація сили: нові BMW X5 M і BMW X6 M

Демонстрація сили: нові BMW X5 M і BMW X6 M

Нові BMW X5M і BMW X6M (витрата палива з змішаному циклі у обох моделей: 11,1 л / 100 км; викиди CO2 для обох моделей - 258 г / км) * знову задають тон для високошвидкісних автомобілів в сегментах SAV (Sports Activity Vehicle - спортивні автомобілі для активного відпочинку) і SAC (Sports Activity Coupe - спортивно-активні купе).

Нові BMW X5M і BMW X6M (витрата палива з змішаному циклі у обох моделей: 11,1 л / 100 км; викиди CO2 для обох моделей - 258 г / км) * знову задають тон для високошвидкісних автомобілів в сегментах SAV (Sports Activity Vehicle - спортивні автомобілі для активного відпочинку) і SAC (Sports Activity Coupe - спортивно-активні купе). У 2009 році, коли з'явилися BMW X5M і BMW X6M попереднього покоління, вперше в історії безкомпромісний характер спорткарів компанії BMW M GmbH був втілений в повнопривідних автомобілях сімейства BMW X. Результатом цієї «трансплантації» стала краща динаміка в класі. Нові BMW X5 M і BMW X6 M володіють відчутно поліпшеною динамікою, емоційним М-дизайном і приголомшливою ефективністю - і впевнено вписують нову яскраву сторінку в існуючу історію успіху.

новые BMW X5 M и BMW X6 M

Нові BMW X5M і BMW X6M об'єднують в собі кращі якості сімейства моделей BMW X - ексклюзивність, надійність, керованість і функціональність в щоденній експлуатації - і при цьому володіють видатними динамічними характеристиками, властивими спортивним автомобілям BMW M. Останнє підкреслюють значні динамічні показники моделей. Обидва автомобілі буквально вистрілюють з місця - в поєднанні зі стандартною спортивною восьмиступінчастою трансмісією M Steptronic, розгін з 0 до 100 км / год займає у них всього 4,2 секунди.

Інноваційні технології двигунів.

Новий мотор з технологією M TwinPower Turbo, що встановлюється в BMW X5M і BMW X6M - це на сьогоднішній день найпотужніший агрегат, розроблений BMW для повнопривідних автомобілів. Оснащений інноваційною технологією M TwinPower Turbo, яка включає в себе два турбокомпресора TwinScroll, перехресний випускний колектор, систему безступінчатого регулювання ходу клапанів VALVETRONIC і систему високоточного безпосереднього вприскування палива, двигун V8 об'ємом 4,4 літри видає 575 к.с. в діапазоні від 6000 до 6500 об / хв. Це на чотири відсотки більше, ніж розвивав мотор попереднього покоління. Максимальний крутний момент збільшився на 70 Ньютон-метрів - до 750 Ньютон-метрів, - що відповідає збільшенню в 10 відсотків, і досягається в широких межах: з 2200 до 5000 об / хв. У той же час, витрата палива нових BMW X5M і BMW X6M в тестовому циклі ЄС була знижена на 20 відсотків - з 13,9 л / 100 км до 11,1 л / 100 км, а рівень викидів CO2 знизився навіть більше, ніж на 20 відсотків - до 258 г / км. Обидві моделі стандартно оснащуються восьмиступінчастою коробкою передач M Steptronic з системою управління Drivelogic і розганяються з 0 до 100 км / год за 4,2 секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 250 км / ч.

Потужний зовнішній вигляд і ексклюзивне оснащення.

Карколомні форми нових BMW X5M і BMW X6M ідеально демонструють спортивний потенціал автомобілів. Елементи екстер'єру пофарбовані в колір кузова, автомобілі володіють низьким силуетом, а різновеликі шини спереду і ззаду підкреслюють широку колію автомобілів і підкреслюють їх преміальний статус.

Додаткові зміни в екстер'єрі ще сильніше виділяють нові M-моделі на тлі стандартних BMW X5 і BMW X6. Великі повітрозабірники спереду, бічні зябра з емблемами M і повітряводами Air Breathers, фірмові зовнішні дзеркала на подвійних ніжках, типова для автомобілів M випускна система з чотирма великими патрубками і задній спойлер (для BMW X6M) надають моделям миттєво впізнаваний зовнішній вигляд автомобілів від BMW M GmbH . Завершують образ оригінальні 20-дюймові легкосплавні колісні диски в стилі M з різновеликими шинами спереду і ззаду (в якості опції також пропонуються 21-дюймові ковані колісні диски).

Високоякісний інтер'єр вражає продуманим поєднанням спортивних елементів, ексклюзивних матеріалів і бездоганною якістю обробки. Серед характерних відмінностей: приладова панель M, шкіряне кермо M з клавішами вибору передач, виконаними з алюмінію, а також селектор управління трансмісією в M-стилі - такий же, як у автомобілів з коробкою передач M Double Clutch Transmission. Все це доповнено спортивними сидіннями M з електрорегулюванням для водія і переднього пасажира, майданчик для упору ноги водія M, а також опціональний проекційний дисплей, який, крім стандартних функцій, доповнений режимом індикації M, в якому на лобовому склі автомобіля відображаються цифровий тахометр, номер обраної передачі і індикатори перемикання.

Для нових BMW X5M і BMW X6M пропонуються опції, доступні тільки для автомобілів M - наприклад, 21-дюймові легкосплавні ковані колісні диски M, повна обробка салону шкірою Merino і багатофункціональні сидіння M. Також, для моделей є два нових ексклюзивних кольори забарвлення кузова BMW M .