Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
Перший кабріолет BMW 2 серії.

МЕНШЕ ОБМЕЖЕНЬ - БІЛЬШЕ НЕБА.

Перший кабріолет BMW 2 серії.

Стриманий образ, компактні пропорції - перший BMW 2 серії Кабріолет. Експресивний дизайн з короткими звесами, потужно окреслені контури і мускулиста задня частина відображають впевнений характер моделі. Пакети оснащення Luxury Line, Sport Line і M Sport, а також широкий набір оригінальних аксесуарів BMW допоможуть додатково підкреслити межі характеру автомобіля. Кабріолет BMW 2 серії не наслідує нікому - він слідує своїм шляхом. А версія BMW M235i виробляє ще більш яскраве враження. З рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном M Performance TwinPower Turbo ця модель розкриває енергійну сторону кабріолета BMW 2 серії і не тільки прискорює повітряний потік навколо автомобіля, але і виводить задоволення від водіння на новий рівень.

Технічні характеристики

Максимальна швидкість, км/г (228i)

250 [250]

Розгін 0-100км/г, с (228i)

6.1 [6.0]

Номінальна потужність, кВт (л.с.) при об/хв (228i)

180 (245)/5,000

ВІДКРИТИЙ ДЛЯ АБСОЛЮТНО НОВОГО СТИЛЮ.

Лінії обробки і устаткування BMW 2 серії Кабріолет.

Стильний компаньйон, елегантний атлет або оригінальний законодавець мод: вам вирішувати, яким характером буде володіти ваш кабріолет BMW 2 серії. Крім версії з базовим оснащенням, для автомобіля доступно три різних варіанти дизайну. Безкомпромісні любителі спорту також можуть вибрати пакет M Sport. Додаткові пакети оснащення, а також оригінальні аксесуари BMW дозволять додатково підкреслити ваш індивідуальний стиль.

Комфорт і універсальність. 

Хочете перевезти з пункту А в пункт В всю сім'ю або громіздкий багаж? У BMW 2 серії Active Tourer вистачить місця для всіх - і для всього. Регульовані сидіння, багажне відділення зі складною підлогою і багаті можливості зберігання дозволяють вам перебудовувати простір під свої завдання. Великі двері спрощують посадку і вихід з автомобіля, а кришка багажника з функцією безконтактного відкривання і закривання (доступна у вигляді додаткової опції) забезпечує зручність при навантаженні.

Дізнатися більше

Динаміка та економічність.

Ідеальне поєднання контрастів: система Dynamic Drive в кабріолеті BMW 2 серії і інноваційні технології BMW EfficientDynamics об'єднують безкомпромісну потужність і максимальну економічність. Результат: Кабріолет BMW 2 серії, що приносить маневреність і рухливість на вулиці міста, будь то в режимі ECO PRO або при більш активному водінні, в імпульсивному і натхненний образі, здатному вразити вашу уяву.

Дізнатися більше

180 кВт.

Поєднання миттєвої віддачі потужності, видатної чуйності та виключної економічності - ось основні особливості бензинових двигунів кабріолета BMW 2 серії. Максимальна потужність BMW 228i досягає 180 кВт (245 л. С.), При цьому середня витрата палива складає всього 6,8 л / 100 км (з коробкою передач Steptronic: 6,6 л / 100 км). Завдяки турбонагнетателю TwinScroll, системі Valvetronic, системі Double-VANOS і високоточного упорскуванню палива силовий агрегат розвиває 350 Нм крутного моменту вже при 1250 об / хв.

Оцініть економічність

Технічні характеристики