Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ШИКАРНИЙ. СПОКІЙНИЙ. БЕЗДОГАННИЙ.

Дизайн кабріолета BMW 2 серії.

Натхненний влітку: зі складеним м'яким верхом передня частина кабріолета BMW 2 серії виглядає ще більш впевнено, а підвіконна лінія і задня частина виглядають ще атлетичнішим. І навіть з піднятим верхом кабріолет BMW 2 серії вражає динамічністю контурів і спортивними пропорціями, а завдяки контрастному кольору м'якої даху автомобіль яскраво демонструє своє головне достоїнство: забути про правила і повністю зануритися в насолоду поїздкою. І гарантувати максимальне задоволення за кермом.

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Формуючи майбутнє: динамічні контури, похилий капот і сходяться до решітці радіатора фари надають передній частині кабріолета BMW 2 серії зосереджену експресію. Куди звернуто її увагу? Звичайно, на дорогу.
При погляді в профіль плоска підвіконна лінія, що йде паралельно поверхні дороги, робить силует автомобіля більш витягнутим. Разом з довгою колісною базою, широкою колією і короткими свесамі це підкреслює рухливу, експресивну натуру автомобіля. Дуги безпеки приховані в кузові і за частки секунди висуваються з нього в разі небезпеки перекидання.

У задній частині характерні L-образні ліхтарі дозволяють безпомилково дізнатися в автомобілі BMW навіть здалеку і при цьому роблять кабріолет BMW 2 серії візуально більш широким і м'язистим. Поблизу звертають на себе увагу здвоєні патрубки системи випуску з хромованим покриттям і низький центр тяжіння. А зі складеним м'яким верхом ви можете насолодитися нічим не обмеженим видом з будь-якого місця в салоні автомобіля. У двох словах: вас чекає задоволення від водіння відкритого автомобіля, який би його аспект ви не розглядали.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Інтер'єр кабріолета BMW 2 серії вражає гармонійним відчуттям вільного простору. Всі органи управління орієнтовані на водія, а ексклюзивні елементи, такі як хромовані декоративні накладки, надають інтер'єру відчуття якості. Поверхні і межі гармонійно переходять один в одного, підкреслюючи легкість і плинність дизайну.
Зі складеним верхом обрамляють двері і бічні панелі елементи обробки, а також кришка відсіку для м'якого верху, нагадують палубу катера. Особливо ефектно виглядає багатошаровий дизайн матеріалів і ефектні поєднання

кольорів. Результат: відчуття сучасного відкритого автомобіля, яке в поєднанні з опціональними спортивними сидіннями забезпечує справжнє задоволення від водіння. Ще одна особливість інтер'єру - шкіряна оббивка з технологією SunReflective, значно менше нагрівається під прямими сонячними променями в порівнянні зі звичайною шкірою. Доповнюють оснащення салону задні динаміки, гармонійно вбудовані в бічні панелі. Звук вищого класу. Максимум задоволення від водіння. І вся свобода вітру.

ВИ ЛОВИТЕ СОНЦЕ. У НИХ ПЕРЕХОПЛЮЄ ПОДИХ.

Дізнайтеся більше про особливості дизайну кабріолета BMW 2 серії.

ДИЗАЙН СВІТЛА.

Все повинно бути представлено в хорошому світлі: здвоєні круглі фари виключно добре помітні не тільки завдяки яскравому білому світу світлодіодних модулів. Їх виділяють високоякісні деталі, такі як зліг розгорнуті всередину хромовані смуги. Нова особливість - контури фар, що сходяться до решітці радіатора і надають кабріолету BMW 2 серії чарівну експресію. З опциональнимі ксеноновими фарами тривимірні елементи в блоках фар додатково підсилюють цей ефект.

При погляді ззаду привертають увагу виконані в унікальному дизайні задні ліхтарі, що відображають стильний характер автомобіля. Навіть в темряві чітко розділені світлові елементи дозволяють оцінити ефектний дизайн ліхтарів, а їх характерна L-образна форма дозволяє безпомилково дізнатися в автомобілі BMW навіть здалеку.