Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive в BMW 3 серії Гран Туризмо.

Численні інноваційні технології роблять водіння менш стомлюючим, гарантують комфорт і забезпечують безпеку на найвищому рівні. І ви можете повністю віддатися безтурботному задоволенню за кермом.

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Асистент водіння включає в себе систему попередження про вихід за межі смуги руху і системи попередження про небезпеку зіткнення і наїзду на пішохода з функцією пригальмовування в умовах міста; дві останні працюють на базі відеокамер.
Система розпізнає дорожню розмітку і попереджає вас про ненавмисному виході за межі смуги руху на швидкості вище 70 км/год за допомогою вібрації рульового колеса і візуального сигналу на панелі приладів. Попередження не подається, якщо ви навмисно змінили смугу руху — попередньо включили відповідний покажчик повороту.
Ви також отримаєте попередження в разі небезпеки наїзду на пішохода, а при необхідності будуть задіяні гальма. Крім того, система швидко зреагує, якщо автомобіль перед вами різко загальмує. Ця функція попередження — багатоступенева. Спочатку з'являється застережливий символ, потім цей символ починає блимати і подається звуковий сигнал, а при швидкості до 60 км/год автомобіль починає злегка пригальмовувати.
Функція попередження про небезпеку наїзду на пішохода працює при швидкості від 10 до 60 км/год в один щабель — коли небезпека дійсно серйозна. Якщо система попереджає про небезпеку зіткнення, гальмівна система автомобіля теж готується до швидкого спрацьовування. В екстреному випадку система робить гальмування. У темряві і тумані функція може працювати з обмеженнями.

ПАРКУВАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ. СИСТЕМИ НА БАЗІ ВІДЕОКАМЕР.

Сигналізація аварійного зближення при парковці, круговий огляд, камера заднього виду — ідеальний пакет систем для контролю зближення з перешкодами при маневруванні.
Передні і задні датчики системи сигналізації аварійного зближення при парковці (PDC) роблять парковку зручною і безпечною, подаючи світлові та звукові сигнали.
Система кругового огляду відображає автомобіль на дисплеї управління, імітуючи вид зверху. Функція бічного огляду, що входить до складу даної системи, забезпечує чітку видимість в умовах, коли природний бічний огляд обмежений.
Камера заднього виду полегшує рух заднім ходом при парковці на швидкості до 20 км/год.

ПАРКУВАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ.

Паркувальний асистент полегшує паралельну парковку автомобіля в просвітах між машинами. Система вимірює місця для паркування при проїзді повз них з низькою швидкістю (до 35 км/год).
Коли буде знайдено достатню місце для парковки, паркувальний асистент виконає рулювання, а водієві залишиться лише газувати або, відповідно, гальмувати. Система також подає звукові сигнали і відображає вказівки на дисплеї управління. В результаті: кожен раз при парковці забезпечується високий ступінь комфорту і безпеки.

АКТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ З ФУНКЦІЄЮ STOP&GO.

Активний круїз-контроль з функцією Stop&Go і система попередження про зіткнення з функцією пригальмовування на базі радара забезпечать вам підвищений комфорт, ще більшу безпеку і ефективно підтримає вас в будь-який момент.
Радіолокаційні датчики безперервно сканують дорожнє полотно, адаптують вашу швидкість і підтримують безпечну дистанцію до рухається попереду автомобіля. Коли смуга руху звільниться, система автоматично збільшить швидкість автомобіля до заданої. А з попередженням про наїзд ви завжди будете почувати себе на дорозі впевнено, навіть коли круїз-контроль не активний. Якщо автомобіль перед вами різко загальмує, то сигналізатор подасть спочатку світловий, а потім звуковий сигнал. Якщо ви не натиснете гальмо, то ваш BMW загальмує сам.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Вся інформація в полі зору.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю сконцентруватися на водінні.
Перелік проецируемих даних залежить від оснащення автомобіля і може включати в себе інформацію навігаційної системи, повідомлення індикатора обмеження швидкості, включаючи індикацію заборони на обгін, а також повідомлення бортової системи діагностики.

Відмінне розширення.

Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі з реалістичним поданням дорожніх знаків. Проекція має максимально ергономічне розташування на лобовому склі з можливістю індивідуальної настройки.
Яскравість зображення автоматично підлаштовується до умов освітлення. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими. Яскравість можна змінити в меню iDrive. Також можна визначити види додаткових даних, які слід відображати на лобовому склі крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

ІНДИКАТОР ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ З ІНДИКАЦІЄЮ ЗАБОРОН НА ОБГІН.

Безпека ніколи не буває зайвою — індикатор відображає на панелі приладів поточне обмеження швидкості і інформацію про заборону на обгін.
Спеціальна камера відстежує відповідні дорожні знаки. Ця інформація обробляється блоком управління разом з даними системи навігації. Задіюючи додаткові функції автомобіля, система також здатна розпізнавати змінні обмеження швидкості, наприклад обмеження, що діють тільки в сиру погоду або в конкретний час доби.

АКТИВНИЙ ЗАХИСТ.

Активний захист — це превентивний захист пасажирів, що забезпечується технологіями BMW ConnectedDrive. Уже після пристібання ременя безпеки передні ремені при рушанні з місця один раз автоматично преднатягіваются. Прі виникненні критичної (передаварійній) ситуації ремені безпеки водія і переднього пасажира затягуються, вікна і люк у даху (якщо такий є) закриваються. Критична ситуація розпізнається по виконуваного водієм екстреного гальмування, а також при виявленні надмірної надлишкової або недостатньої поворачіваемості. Прі наявності функції попередження про наїзд і попередження про наїзд з функцією пригальмовування, система розпізнає в межах своїх фізичних меж небезпека зіткнення з рухомим або зупинився попереду транспортним засобом. У певних аварійних ситуаціях вона може загальмувати автомобіль до повної зупинки без втручання водія. Це дозволяє знизити ризик повторних зіткнень і тяжкість їх последствій. Крім того, система контролю пильності розпізнає наростання неуважності чи втоми водія при тривалій, монотонної їзді. Система аналізує рух рульового колеса і реагує на аномалії в манері водіння, відображаючи на дисплеї управління рекомендацію зробити перерву.