Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
Новий BMW 3 серії Седан.

ПРИСТРАСТЬ ПЕРЕМАГАЄ.

Новий BMW 3 серії Седан.

Пристрасть перемагає: більша потужність, більша економічність, витонченішими стиль - BMW 3 серії Седан захоплює в будь-якій поїздці. Він втілює в собі поняття «спортивний седан», як не жоден інший автомобіль. У нинішньому, шостому, поколінні він став ще потужнішим, ефективнішим і индивидуальнішим. В якості силових агрегатів встановлюються потужні рядні 6-циліндрові бензинові, 4-циліндрові бензинові, рядні 6-циліндрові дизельні та 4-циліндрові дизельні двигуни з найсучаснішою технологією BMW EfficientDynamics. В результаті: автомобіль BMW 3 серії Седан з вражаючою динамікою і низькою витратою. Кульмінація економічності - BMW 320d EfficientDynamics Edition. Крім того, інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive подарує задоволення на будь-якій дорозі, на будь-якому повороті і в будь-якій ситуації.

Технічні характеристики

Викид CO2 в змішанному циклі, г/км (EfficientDynamics Edition 320d) *

109 [109]

Витрата в  змішаному циклі, л/100 км (EfficientDynamics Edition 320d) *

4,1 [4,1]

Викид CO2 в змішанному циклі, г/км (335i) **

186 [169]

Витрата в  змішаному циклі, л/100 км (335i) **

7,9 [7,2]

ОТКРОЙТЕ BMW 3 СЕРІЇ СЕДАН.

Дизайн.

Новий BMW 3 серії Седан послідовно розвиває традиції марки BMW: Спортивно-елегантний кузов з першого погляду підкорює своїм поєднанням естетики і динаміки. Уже в шостому поколінні найбільш продаваний в світі BMW як і раніше задає тон.

Дізнатися більше

Динамічні характеристики.

Динаміка з безліччю граней: з такими опціями, як адаптивна підвіска M, режим Sport і спортивне рульове управління із змінним посиленням BMW 3 серії Седан набуває ще більше спортивної маневреності та ефективної динаміки. Радійте ще більш спортивній їзді з максимальною керованістю і високою точністю рульового управління.

Дізнатися більше

Безпека і комфорт.

Зручні допоміжні системи, безліч запобіжних функцій: Ваш BMW захищає і підтримує вас, куди б ви не прямували.

Дізнайтесь більше

 

225 КВТ.

Новий BMW 3 серії Седан може похвалитися силовими агрегатами. Наддинамічний 6-циліндровий бензиновий двигун в BMW 335i розвиває потужність в 225 кВт (306 л. С.), Витрачаючи при цьому всього 7,9 л палива на 100 км. Викиди CO₂ становлять 186 грамів на кілометр.
Всі бензинові двигуни TwinPower Turbo автомобілів BMW 3 серії Седан відповідають вимогам стандарту EU6.

Дізнатися більше про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики