Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
BMW 3 серії Tурінг.

НЕЗРІВНЯННЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

BMW 3 серії Tурінг.

Завдяки непереборному поєднанню спортивного зовнішнього вигляду, динамічності і видатної функціональності BMW 3-ї серії Турінг справляє враження з першої ж секунди. Оптимальний розподіл ваги, класична заднеприводная конструкція і потужні, високоефективні бензинові та дизельні двигуни з технологією BMW EfficientDynamics гарантують приголомшливі динамічні характеристики і низький рівень витрати палива. Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive забезпечує найвищий рівень зчеплення з дорогою в будь-яких дорожніх ситуаціях. А за допомогою опціональних пакетів Sport Line, Luxury Line і M Sport ви зможете адаптувати ваш BMW 3-ї серії Турінг під ваші особисті потреби і побажання.

Технічні характеристики 

Обсяг багажника, л 

496

Безконтактне відривання і закривання кришки багажника 

є

Колісна база, см 

2,810

Заднє сидіння 40/20/40 

стандарт

ОТКРОЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ BMW 3-Й СЕРІЇ ТУРІНГ.

Дизайн.

Впізнавана комбінація динамічності, елегантності і універсальності робить BMW 3-ї серії Турінг самим спортивним представником свого класу автомобілів. В рамках традиційних сімейних характеристик BMW 3-ї серії цей автомобіль підтримує традиції марки BMW: подовжений капот, короткі звіси, довга колісна база і зміщений назад салон автомобіля. Таким чином BMW 3-ї серії Турінг вдається утримувати лідируюче положення у своєму сегменті.

Дізнатися більше

Динаміка та економічність.

Динамічність BMW 3-ї серії Турінг знайшла своє відображення в різних аспектах. Опциональная адаптивна М-підвіска і рульове управління зі змінним ступенем посилення гарантують максимальну маневреність, керованість і точність рулювання навіть в спортивному режимі їзди. Двигуни BMW TwinPower Turbo, оснащені опціональною 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic Sport, подарують вам приголомшливе задоволення від водіння. Ці та інші технології BMW EfficientDynamics забезпечують видатні показники, при цьому знижуючи витрату палива.

Дізнатися більше

 

Функціональність.

Багажне відділення BMW 3-ї серії Турінг ідеально пристосоване для подолання складних маршрутів - тут помістяться і невеликий багаж, і великі, громіздкі предмети. Навіть з піднятою спинкою заднього сидіння його обсяг становить 495 літрів. При повністю складеній спинці заднього сидіння цей обсяг зростає до вражаючих 1500 літрів. Стандартна опція системи з люком для перевезення довгомірних предметів і спинка заднього сидіння, що складається в співвідношенні 40:20:40, дозволяють використовувати різні комбінації положень сидінь і багажного відділення під різні завдання. Середній сегмент спинки сидіння і сегмент на стороні пасажира на передньому сидінні можуть складатися окремо. Сегмент спинки сидіння з боку водія складається разом із середнім сегментом. Такі можливості дозволяють забезпечити унікальну гнучкість при завантаженні та розвантаженні BMW 3-ї серії Турінг. На задньому сидінні можуть сидіти двоє пасажирів, і при цьому можна перевозити довгі предмети (наприклад, чохли з лижами і сноубордами). BMW 3-ї серії Турінг також є єдиним автомобілем у своєму сегменті, у якого заднє вітрове скло може відкриватися окремо, що значно спрощує навантаження.

Дізнайтесь більше

240 КВТ.

Останні технології уприскування палива, система контролю динамічних характеристик з повністю регульованим приводом клапанів і турбонагнітачами останнього покоління: Всі бензинові та дизельні силові установки з сімейства двигунів BMW EfficientDynamics забезпечують вражаючі силові характеристики і неймовірно низькі показники споживання палива і рівня викидів. Унікальна динаміка: кращий двигун модельного ряду в BMW 340i Турінг. Особливо низькі показники викидів і споживання палива: BMW 320d Турінг EfficientDynamics Edition.

Дізнайтеся все про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики