Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ: СПОРТИВНИЙ.
ДРУГЕ ВРАЖЕННЯ: ДОСКОНАЛИЙ.

Комфорт в BMW 6 серії Купе.

Досить одного дотику до шкіряного керма і короткого погляду на приладову панель, щоб зрозуміти, до чого прагнули творці BMW 6 серії Купе: до максимальної спортивності в стильному дизайні. Всі органи управління зручно розташовані і інтуїтивно зрозумілі. Функціональність і спортивний дизайн представлені в ідеальному співвідношенні. Ви отримуєте доступ до всіх функцій спортивного автомобіля, не відмовляючись від виняткового комфорту.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ.

Багатофункціональний дисплей з діагоналлю 10,25 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефектний показ характерних для BMW круглих інструментів. Завдяки відображенню взаємозалежної інформації він допомагає водієві сконцентруватися на головному — на водінні.
Різні режими і їх функції відображаються на приладовій панелі в різному кольорі і графіку для кожного з трьох режимів — COMFORT, ECO PRO і SPORT. У той час як оформлення режиму COMFORT не зазнало істотних змін, в націленому на максимальну економічність режимі ECO PRO на дисплеї переважає синій колір, змінені індикація програми EfficientDynamics і відображення додаткового запасу ходу. Режимі SPORT, в якому індикація витримана в червоних тонах, відображається поточна потужність двигуна.
На багатофункціональний дисплей виводяться також навігаційні дані, вказівки прогнозує асистента, телефонні списки і плейлисти.

ВІДЧУТТЯ ПРОСТОРУ.

Салон BMW 6 серії Купе розроблений в спортивному стилі з розкішною обробкою відповідно до найвищих вимог до автомобілів цього класу. Спортивні сидіння обтягнуті високоякісною шкірою, ідеально поєднується з обробкою салону. Те ж саме відноситься до центрального підлокітнику з речовими відділеннями, здатними вмістити будь-які предмети, необхідні в поїздці. У 460-літровому багажному відділенні можна розмістити великогабаритні спортивні або дорожні сумки, на центральній консолі передбачені тримачі для напоїв.

ОРІЄНТАЦІЯ НА ВОДІЯ.

Спортивне водіння вимагає швидкої реакції. Саме тому на BMW 6 серії Купе кожен перемикач, кожен індикатор і кожен орган управління завжди перебуває там, де ви його чекаєте побачити.
Зліва від рульового колеса знаходяться перемикачі систем допомоги водієві і освітлення, а прямо перед вами — ретельно продумана панель приладів з усією інформацією, необхідною для безпечного водіння. Інформацію можна вивести в поле зору водія на опціональний проекційний дисплей BMW.
Праворуч від водія передбачено місце для замовляється додатково окремо розташованого кольорового дисплея з діагоналлю 10,25 дюйма. Нижче знаходяться кнопки швидкого доступу, які можна самостійно запрограмувати на кращі функції і настройки. Під ними розташовані органи управління системи кондиціонування.
Важіль перемикання передач з перемикачем системи регулювання динаміки руху зручно розташований на центральній консолі — в безпосередній близькості від водія. Поруч з важелем КПП знаходиться сенсорний контролер iDrive, близько до переднього пасажиру, так що він теж може легко керувати ним однією рукою.

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ.

Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відмикати двері автомобіля і запускати двигун, не користуючись безпосередньо ключем. Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може знаходитися в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей можна завести двигун кнопкою START-STOP. Безпека системи гарантується надійним механізмом аутентифікації ключа.

АВТОНОМНА СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ.

Автономна система опалення з дистанційним управлінням — ідеальне рішення для зимової холоднечі і прохолодних днів. Вона дозволяє швидко прогріти салон до комфортної температури при вимкненому двигуні.
В ролі джерела тепла виступає водяний обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Одночасно через систему охолодження нагрівається холодний двигун. Це додатково знижує витрату палива на стадії прогріву двигуна. Автономна система опалення включається по таймеру при зовнішній температурі нижче 15°C. Вручну її можна включити при будь-якій температурі.