Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Емералд Моторс

Емералд Моторс

офіційний дилер BMW в Одесі і області.

Ласкаво просимо!

Компанія «Емералд Моторс» - офіційний дилер BMW в м.Одесі та області.

«Емералд Моторс» є частиною групи компаній «Емералд», до складу якої входять компанії «Емералд Спорткар», що є відповідно офіційними дилерами в Одесі автомобілів марок Porsche, а також «Майстерня кольору і кузова Емералд».

У 1999 році ми стали піонерами автомобільного ринку іномарок в Одесі і ось уже 14 років успішно утримуємо свої лідерські позиції.

В автоцентрі Емералд Моторс Ви можете вибрати і придбати автомобіль BMW, а також провести їх гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, ремонт або дооснащення.

Ми в Емералд Моторс приділяємо особливу увагу своїм клієнтам. Це дозволило нам увійти в трійку лідерів серед регіональних дилерів BMW *. За 14 років з дня заснування Емералд Моторс більше 1 000 чоловік стали нашими вдячними Клієнтами, а в сервісному центрі наші кваліфіковані механіки обслужили вже більше 5500 машин і мотоциклів BMW.

Наш дилерський центр займає площею 1800 кв. м., з них 415 кв.м. виділені під шоу-рум, що дозволяє вигідно демонструвати 8 автомобілів і 4 мотоцикла.

Для зручності наших клієнтів обладнана зона ICS - Internal Communication System. Цей сервіс дозволяє клієнту дізнатися максимум інформації про його майбутній автомобіль, порівняти комплектації, розібратися в різноманітті опцій простим рухом курсору самостійно або за допомогою наших продавців-консультантів.

Для клієнтів автоцентру у нас завжди доступний безкоштовний Wi-Fi, а адміністратор салону завжди з радістю пригостить Вас чашкою ароматної кави або чаю, або запропонує прохолодні напої.

Ми подбали про те, щоб Ви сповна могли відчути захват і задоволення за кермом BMW. Для цих цілей ми постійно підтримуємо демо-парк актуальних моделей BMW. Тепер зробити правильний вибір на користь моделі, що сподобалася так просто!

Ми цінуємо Вашу зайнятість і для нас також дорого Ваш вільний час. Ось чому наш автоцентр працює без вихідних і відкритий вже з 8 години ранку по буднях і з 9 ранку у вихідні.

Ми завжди раді бачити Вас в числі відвідувачів нашого автоцентру.