Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
Дизайн BMW 1 серії 5 дверей.ії.

НЕ ВІДМОВЛЯЙ СОБІ В ЗАДОВОЛЕННІ.

Дизайн BMW 1 серії 5 дверей.

Міське життя кожен день пропонує щось нове. І завдяки ідеальному поєднанню захоплюючої динаміки, самобутнього дизайну і високоякісних матеріалів BMW 1 серії є частиною цього. По дорозі на роботу, в фітнес-клуб або на зустріч з друзями його невимушений стиль доведеться вам до душі. І час у дорозі пройде непомітно.

 

ДИЗАЙН КУЗОВА.

У виразних лініях кузова і великих повітрозабірних отворах вгадується величезний запас енергії BMW 1 серії. Плоскі виразні фари (в якості опції повністю світлодіодні) і велика здвоєна решітка радіатора в хромованій рамці є прикрасою передньої частини. Дивлячись на цей динамічний автомобіль, ви смакуєте задоволення за його кермом. У задній частині автомобіля повний контакт з дорогою акцентують великі колісні ніші, підкреслюючи неперевершену стійкість. Це враження підсилюють горизонтальні лінії. L-образні світлодіодні блоки задніх ліхтарів притягують погляд і відразу видають типового представника автомобілів BMW.

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ.

Притягують погляд: поряд з L-образними блоками задніх ліхтарів в повністю
світлодіодному виконанні на BMW 1 серії пропонуються також головні і
протитуманні фари.

Адаптивні світлодіодні фари головного світла

Адаптивні світлодіодні фари включають в себе інтегровані покажчики повороту, ближнє і дальнє світло, а також постійнє ближнє світло і додаткове освітлення поворотів, що забезпечує безпеку і оптимальну якість освітлення дороги. Для ближнього і дальнього світла використовується вісім потужних світлодіодів. Витягнуті світлодіодні покажчики поворотів розташовані збоку від характерних світлодіодних кілець постійного ближнього світла. Система управління дальнім світлом і адаптивне освітлення поворотів з регульованим керуванням світлом для руху по місту, шосе та автомагістралей ефективно покращують умови видимості вночі: ви можете їхати не напружуючись, майже як удень.

Світлодіодні протитуманні фари

При тумані або опадах світлодіодні протитуманні фари покращують видимість в ближній зоні, підвищуючи безпеку водіння. Їх відрізняють великий кут випромінювання, близький до денного світла, довговічність і низьке енергоспоживання.
Світлодіодні протитуманні фари під здвоєними круглими фарами розставляють сучасні акценти на ефектному передку BMW 1 серії.

Блоки задніх ліхтарів

Блоки задніх ліхтарів з двох частин в типовому L-образному дизайні теж світлодіодні. Один сегмент блоку розташовується в кузові, а інший - в кришці багажника. Динамічні стоп-сигнали попереджають миготінням водіїв рухомих ззаду машин при різкому гальмуванні, наприклад в небезпечній ситуації.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Свіжий, сучасний і лаконічний - таке перше враження від салону нового BMW 1 серії. Його підсилює типовий для BMW, орієнтований на водія кокпіт. У всьому салоні велику увагу приділено високоякісній обробці аж до дрібниць. У серійне оснащення BMW Radio Professional входять також різні хромовані акценти і чорна глянсова панель.
У багажному відділенні об'ємом 360 літрів можна розмістити покупки, рюкзак і громіздкий багаж. Окуляри, камери та інші дрібні предмети можна розмістити в дверях і центральній консолі. Завдяки ексклюзивним поверхням салон виглядає ще більш сучасним. А для індивідуалізації існують три лінії обробки - Urban Line, Sport Line і М Спорт пакет. Куди б ви не їхали на BMW 1 серії, ви можете бути впевнені: нудно не буде ні секунди.