Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive на BMW 1 серії 5 дверей.

ДОТРИМУЙТЕСЯ СВОЇМ ШЛЯХОМ. І НЕХАЙ СВІТ БУДЕ ЗА ВАМИ

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive на BMW 1 серії 5 дверей.

Візьміть з собою в поїздку на BMW 1 серії все, що пов'язує вас з навколишнім світом і робить ваше життя ще прекраснішим. Для цього є сервіси та додатки BMW ConnectedDrive. Для всіх можливостей, доступних через Інтернет. На будь-який смак, в будь-який час і в будь-якому місці. Приємна альтернатива, яка дозволяє не стояти в пробках, а спокійно об'їжджати їх.

ПАКЕТ ПОСЛУГ CONNECTEDDRIVE.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних та сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі.

Сюди відноситься також сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також до онлайн-пошуку на основі служб GoogleTM і роботі з офісними додатками. Крім того, в меню «Додатки» є можливість індивідуального комбінування окремих сервісів, таких як паркувальна інформація, туристичні та готельні путівники та ін.

Передбачена також зручна, надійна і необмежена у часі можливість використання обраних додатків для смартфона. Пакет послуг ConnectedDrive забезпечує також доступ до BMW ConnectedDrive Store, де в будь-який час і в будь-якому місці можна замовити або продовжити послуги та програми або підібрати їх відповідно до індивідуальних вимог. І це лише початок. Пакет послуг BMW ConnectedDrive включає в себе і багато іншого, що перетворює будь-яку поїздку на BMW в насолоду.

Додатки BMW Apps

Оснащення «Додатки» - це платформа, що дозволяє зручно використовувати в BMW вибрані додатки для смартфонів. Для реалізації різних програм в автомобілі BMW не тільки розробляє власні програми, наприклад, BMW ConnectedDrive і BMW M Laptimer, але також тісно співпрацює з такими партнерами, як Napster, GoPro, Deezer, Spotify або Audible з метою створення умов для надійного використання даних додатків під час поїздок на автомобілі.

Для використання програм сумісний смартфон з'єднується з автомобілем за допомогою адаптера Snap-In або через USB-кабель смартфона. І ви можете керувати всіма функціями програми для вашого смартфона за допомогою контролера iDrive. Асортимент додатків, які можна використовувати в автомобілі, постійно розширюється при тісній співпраці BMW з різними партнерами. Більш детальну інформацію можна подивитися на сайті www.bmw.com/apps.

 

BMW ConnectedDrive Store

За допомогою BMW ConnectedDrive Store в будь-який час і в будь-якому місці можна підібрати послуги та програми в повній відповідності з індивідуальними запитами. Послуги можна вибрати і зареєструвати і після покупки автомобіля. Це дозволяє в будь-який момент узгодити доступний обсяг функцій сервісів і додатків BMW ConnectedDrive з індивідуальними запитами клієнта безпосередньо в автомобілі.

Зареєстровані в BMW ConnectedDrive Store послуги та програми розроблені з урахуванням потреб і запитів водіїв BMW. Передбачена можливість індивідуального вибору терміну дії деяких послуг. Це дозволяє реєструвати послуги тільки на певний час, наприклад, на час відпустки.

Доступ до BMW ConnectedDrive Store можливий як в дорозі безпосередньо з автомобіля, так і через інтернет-портал «Мій BMW ConnectedDrive». Користуватися новими послугами і додатками можна незабаром після їх вибору або реєстрації в автомобілі. Крім того, через BMW ConnectedDrive Store клієнт в будь-який час може отримати інформацію про доступне для нього в даний момент пропозиції послуг і додатків.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

Опція дистанційного керування автомобілем та безкоштовний додаток My BMW Remote (яке можна завантажити в магазинах Apple App Store і Google Play Store) дозволяють через Інтернет управляти на відстані різними функціями вашого BMW - наприклад, відмикати і замикати автомобіль. Є можливість безпосередньої передачі в систему навігації адрес, знайдених за допомогою пошуку через Google ™.

Крім того, можна відобразити місце розташування автомобіля в радіусі 1,5 км. Як переглянути опції потрібно разова активація послуги через клієнтський портал в розділі «Мій BMW ConnectedDrive» на сайті www.bmwconnecteddrive.com..

Дистанційне керування автомобілем. 

Дивитися ролик

РОЗВАЖАЛЬНА ОНЛАЙН-СИСТЕМА.

Музика для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою: з розважальною онлайн-системою в автомобілі BMW можна отримати прямий і необмежений доступ більш ніж до 22 мільйонам записів. І для цього не потрібні обхідні шляхи у вигляді інших пристроїв, наприклад - смартфонів. Тут знайдеться музика на будь-який смак.

При відтворенні треку або альбому якогось виконавця в автомобілі відбувається автоматичне завантаження на жорсткий диск автомобіля. Це дозволяє безперервно насолоджуватися музикою.

З розважальної онлайн-системою ви маєте можливість створити власний аккаунт строком на один рік у відповідного провайдера BMW - наприклад, у Napster, і слухати музику абсолютно безкоштовно в шести європейських країнах: Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах та Іспанії.

Розважальна онлайн-система. 

Дивитися ролик

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортну обстановку в режимі реального часу (RTTI) забезпечить вас актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. При цьому передається точна інформація про місце і тривалості труднощів, з тим щоб водій міг майже в реальному часі оцінити ситуацію на автомагістралях, шосе і численних ділянках в межах міста. Рекомендації по об'їзду допомагають знайти найкоротший і найбільш економічний шлях до мети. Джерелом даних служить, зокрема, анонімна інформація про переміщення з GPS-даних парків транспортних засобів, додатків для смартфонів і поліцейських звітів, а також повторювані дорожні ситуації, наприклад, в години пік.

Для характеристики дорожньої обстановки вулиці фарбуються в зелений, жовтий, оранжевий або червоний кольори.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу в надзвичайних ситуаціях, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників на вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном. У разі аварії, при якій, наприклад, спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає екстрений виклик. Необхідні дані, наприклад, точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру BMW повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби і нададуть підтримку по телефону, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати і вручну, наприклад в разі, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

КОНСЬЕРЖ-СЕРВІС.

Бажаєте приміряти на себе роль людини, що має особистого секретаря? Тепер у вас є така можливість завдяки консьєрж-сервісу від BMW ConnectedDrive. Досить одного натискання кнопки, щоб зв'язатися зі співробітником контактного центру BMW ConnectedDrive, який прийме на себе функції вашого особистого помічника в дорозі.

Щоб ви не шукали - ресторан, найближчий банкомат або цілодобову аптеку, - співробітник контакт-центру BMW знайде адресу і по вашому запиту перешле відповідну інформацію безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від вашого мобільного телефону і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати.
 

ІНТЕРНЕТ.

Опція «Інтернет» дозволяє виводити на дисплей управління з високою роздільною здатністю в автомобілі BMW сторінки інтернет-сайтів. Так саме, як вдома біля комп'ютера, водій на свій розсуд має доступ до вмісту веб-сайтів з повною швидкістю UMTS. Введення адреси здійснюється простим і зручним чином через контролер iDrive або через список обраного.

Безлімітний тариф на передачу даних, що входить в опцію «Інтернет», діє на всій території країни (немає міжрегіонального роумінгу). Перегляд веб-сторінок здійснюється через дисплей управління. У автомобілів з розважальною системою для задніх пасажирів серії Professional користуватися Інтернетом можуть також пасажири на задньому сидінні за допомогою вмонтованих в спинки передніх сидінь дисплеїв.