Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ БУДНІВ.

Послуги із забезпечення мобільності BMW i.

BMW i виступає не тільки за інноваційні електричні та гібридні автомобілі, які не ще більшою мірою - за концепцію мобільності, засновану на принципах сталого розвитку. Продумується поєднання автомобілів і послуг із забезпечення мобільності, для того щоб розвивалася свобода пересування по місту як в автомобілі, так і без нього. Компанія BMW i Ventures, що належить BMW, надає численні послуги такого роду. Як правило, після проходження стадії локальної апробації географія пропозиції послуг розширюється і на інші регіони. Тут ми представимо вам найбільш важливі з них.

DRIVE NOW.

DriveNow є послугою короткострокової оренди автомобілів, запропоновану BMW i, MINI і SIXT. Оренда автомобілів відбувається для користувачів надзвичайно гнучко, тоді і там, де це їм потрібно: Концепція мобільності керується принципом «скрізь сідати за кермо, всюди залишати машину». Оплата здійснюється похвилинно, витрати на бензин і паркувальні збори на громадських парковках включені. Користувачі можуть підшукати собі автомобіль через мобільний додаток, веб-сайт або просто на вулиці. Чіп на водійському посвідченні виконує функцію електронного ключа.
Послуга DriveNow вже зараз доступна в Мюнхені, Берліні, Дюссельдорфі, Кельні і Сан-Франциско. Планується розширення цього списку міст. Парк автомобілів також постійно розширюється. Важливою складовою автопарку є електромобілі.

PARK NOW.

ParkNow являє собою сервіс, який працює як на основі програми, так і через інтернет, змінює процес паркування відповідно до принципів сталого розвитку. По-перше, завдяки тому, що він спочатку створює уявлення про ситуацію з паркувальними місцями в місті. Парковки, які беруть участь в проекті, можна фільтрувати при пошуку за ціною, віддаленості, а також по доступності таких послуг, як станції зарядки або автомийки. По-друге, за допомогою ParkNow ви можете попередньо забронювати місце для паркування, після чого навігатор приведе вас прямо до обраної мети. Електронний квиток забезпечить вам доступ на територію парковки. Оплата здійснюється автоматично за допомогою кредитної картки після виїзду з парковки. Завдяки цьому стрес при пошуку місця для паркування, невідомість щодо ціни, виснажливий пошук дрібниці і квитка - все це залишилося в минулому. А попутно ви надаєте внесок у збереження навколишнього середовища: Більше не потрібні тривалі і забруднюють навколишнє середовище пошуки підходящої парковки.
Сервіс ParkNow в даний час доступний в Сан-Франциско і його околицях, а найближчим часом буде запропонований і в ряді інших міст.

CHARGE NOW.

ChargeNow - це послуга від BMW i, яка полегшує та спрощує пошук та використання громадських зарядних станцій різних фірм. Використання та оплата здійснюються за безготівковим розрахунком за допомогою карти ChargeNow, яку приймають всі партнери ChargeNow. Завдяки BMW i ConnectedDrive всі доступні зарядні станції показуються в системі навігації BMW i.
Щомісяця клієнту видається докладний звіт про виконані зарядках та пов'язаних з ними витрат.

LIFE360.

Life360 - це інноваційний додаток для смартфонів, що об'єднує членів сім'ї в міській зоні. За допомогою технології визначення місцезнаходження і так званої функції реєстрації на мапі відображається, де в даний момент знаходяться різні члени сім'ї. В якості додаткових функцій в розпорядженні є пряме спілкування в чаті і навігація до відповідного місця знаходження; крім того, є кнопка аварійного виклику, яка в разі необхідності забезпечує швидку допомогу на місці.
Партнерство між Life360 і BMW відкриває нові можливості в сфері інноваційних інтегрованих послуг із забезпечення мобільності, пов'язаних з визначенням місця розташування. Воно підтримує і збагачує спілкування членів сімей, що живуть в містах.