Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ВСЕ І ВІДРАЗУ: РОЗУМ І ПРИСТРАСТЬ.

BMW X5 M50d: 381 к.с., 280 кВт.

При створенні BMW X5 M50d був використаний весь досвід інженерів BMW M в області силових установок, шасі, технологій і дизайну. В результаті на світ з'явився автомобіль M Performance, неймовірним чином поєднуючий в собі міць урагану, комфорт і практичність в повсякденній експлуатації. Він безкомпромісно об'єднує якості моделі BMW X з пристрастю до динаміки BMW M GmbH, створюючи свій власний сегмент автомобілів.

M PERFORMANCE: ДИЗАЙН BMW X5 M50d.

На додаток до ексклюзивних деталей M Performance свій внесок у вигляд BMW X5 M50d також вносять окремі елементи M Спорт пакета. Особливі повітрозабірники в широкому передньому бампері надають автомобілю класу SAV ще більшої солідності. Інноваційний підхід BMW M GmbH безпомилково впізнається в ідеальному взаємному доповненні всіх компонентів цього автомобіля M Performance, всі візуальні і технічні аспекти якого спрямовані на досягнення безкомпромісної динаміки.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ОСОБЛИВОСТІ BMW X5 M50d.

З упевненістю можна сказати, що BMW X5 M50d володіє унікальним виглядом. Корпуси дзеркал заднього виду кольору «Сіре залізо» і логотип M з темним хромуванням, а також ексклюзивні аеродинамічні елементи, також виконані в кольорі «Сіре залізо», роблять автомобіль безпомилково впізнаваним. Вихлопні патрубки трапецієподібної форми також оброблені темним хромом. Позначення моделі з темним хромуванням підкреслює тісну спорідненість автомобіля з BMW M GmbH. Ці коріння автомобіля простежуються і в оформленні салону. Водія і пасажирів зустрічають накладки на дверні пороги з назвою моделі, а кожне перемикання селектора КПП притягує погляд до логотипу M, що прикрашає важіль 8-ступінчастою спортивної автоматичної коробки передач Steptronic.

РЯДНИЙ 6-ЦИЛІНДРОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO.

Двигун моделі поєднує в собі систему безпосереднього вприскування Common Rail і унікальну систему турбонаддува. Три турбіни із змінною геометрією забезпечують цьому силовому агрегату, що не має аналогів феноменальну чуйність, високий крутний момент вже на низьких оборотах і широкий діапазон частоти обертання.

Такі характеристики гарантують ураганну динаміку — завдяки вражаючим 740 Нм крутного моменту і потужності 280 кВт (381 к.с.), розгін BMW X5 M50d до 100 км/год займає всього 5,3 секунди. При цьому середня витрата палива автомобіля не перевищує 6,6 л/100 км, а рівень викидів CO2 — 173 г/км: видатне співвідношення динаміки та ефективності, що є черговим свідченням сили інновацій BMW.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ M PERFORMANCE НОВОГО BMW X5 M50d.

Концепція BMW X5 M50d орієнтована на спортивність і динаміку. При створенні автомобіля ключовим завданням стало ще більш яскраве задоволення від водіння в поєднанні з неперевершеним комфортом і вражаючою практичністю. На кожному віражі ви зможете відчути високу маневреність і точність управління автомобіля, а також збалансованість настройки всіх компонентів. Інженери BMW M GmbH внесли в конструкцію широкий ряд модифікацій, ретельно оптимізувавши характеристики підвіски і рульового управління цього автомобіля класу SAV.

Ще більше спортивності: адаптивна підвіска M

Адаптивна підвіска M дозволяє перетворити фірмову маневреність BMW X5 в справжній спортивний характер BMW X5 M50d. Даний пакет оснащення включає в себе систему динамічного регулювання жорсткості амортизаторів і пневмопідвіску на задній осі, налаштування яких забезпечують особливо азартну поведінку автомобіля. Завдяки цьому в кожній поїздці ви зможете насолоджуватися прецизійної керованістю.

Ще більше маневреності: адаптивна підвіска, пакет Dynamic

BMW X5 M50d з адаптивною підвіскою і пакетом Dynamic володіє максимальними характеристиками маневреності, точності управління і поперечної динаміки. Оптимізовані спеціально для даної моделі система динамічного регулювання жорсткості амортизаторів і система Dynamic Drive гарантують ще більш нейтральну обертальність і зменшують крени кузова в поворотах.

Ще більше зчеплення з дорогою: BMW xDrive

BMW X5 M50d вже в базовій комплектації оснащується інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive з системою Performance Control, що забезпечує унікальні динамічні характеристики, керованість і зчеплення з дорогою. Незалежно від типу дорожнього покриття даний автомобіль класу SAV гарантує бездоганну зміну напрямку руху, що вимагає мінімальної кількості коригувань кермом. Щоб домогтися фірмової керованості, настільки типовою для автомобілів M Performance, система отримала настройки з вираженим задньопривідним характером.

8-СТУПІНЧАСТА СПОРТИВНА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

За передачу потужності двигуна BMW X5 M50d відповідає 8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic. Спеціально допрацьовані інженерами для моделей M Performance алгоритми перемикання ідеально відповідають характеристикам силового агрегату. Підрульові пелюстки дозволяють перемикати передачі вручну при спортивному водінні. Для трансмісії також передбачена функція Launch Control, що забезпечує максимально динамічне прискорення в будь-яких умовах. Компактна конструкція, низька вага та ідеальна поєднуваність з функцією Auto Start Stop також вносять істотний внесок в зниження рівня витрати палива і шкідливих викидів.

СІМЕЙСТВО M PERFORMANCE.

Витончений дизайн, еталонні ходові якості та максимальна динаміка — автомобілі BMW M Performance є втіленням всіх цих якостей. Дані ексклюзивні моделі від BMW M GmbH поєднують в собі всі переваги відповідних серій зі спортивними генами BMW M, формуючи свій власний, унікальний сегмент.

Витрата палива і викиди CO2.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані витрати розраховуються по їздовому циклу ECE.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи і попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).