Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
BMW X1

ВИРУШАЙТЕ ДО НЕМОЖЛИВОГО.

BMW X1

BMW X1 - ідеальний вибір для тих, хто прагне інтерпретувати задоволення від водіння відповідно до власних потреб і побажань. Цей пропорційний спортивно-універсальний автомобіль демонструє абсолютну впевненість в собі, а його інтер'єр втілює неймовірну гнучкість. Лінії оснащення BMW xLine і BMW Sport Line уособлюють два погляди на дизайн, дозволяючи вам розставити особливі індивідуальні акценти в зовнішності і в інтер'єрі моделі. Завдяки технологіям BMW EfficientDynamics і ефективним бензиновим і дизельним двигунам BMW TwinPower Turbo BMW X1 демонструє вражаюче низьку витрату палива і рівень викидів у всіх версіях силового агрегату.

Технічні характеристики

Потужність, кВт (к. С.) При об / хв

135 (184)/4000

Макс. крутний момент, Нм при об / хв

380/1750-2750

Викиди CO2 в змішаному циклі, г / км

129.0 (132.0) 

Витрата в змішаному циклі, л / 100 км

4.9 [5.0]

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО BMW X1.

Дизайн

BMW X1 втілює нову інтерпретацію характерного вигляду спортивно-універсального автомобіля, в рівній мірі поєднуючи динамічність і універсальність. На міських вулицях і на бездоріжжі його потужно окреслений силует з довгою колісною базою і короткими свесами залишає сильне враження. Автомобіль поєднує атлетичний дизайн з компактними розмірами без шкоди для гнучкості або запасу простору для пасажирів. Поєднання високоякісних матеріалів і гармонійних акцентів ефектно доповнює образ BMW X1.

Дізнатися більше

Комфорт і функціональність.

Ідеальний компаньйон для вашої вилазки в невідоме: завдяки більш високій посадці в салоні BMW X1 надає своїм пасажирам максимальну оглядовість в оточенні високоякісних оздоблювальних матеріалів. У поєднанні з інтуїтивно зрозумілою керованістю і широкими можливостями використання вільного простору BMW X1 стане ідеальним партнером в будь-яких ваших планах.

Дізнатися більше

Оснащення.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive ідеально адаптується навіть до найскладніших умов дорожнього покриття і завжди гарантує відмінне зчеплення з дорогою. xDrive і система стабілізації (DSC) гарантують ідеальну стабільність вашого BMW. Використовуючи датчики DSC, система xDrive швидко і гнучко розподіляє потужність приводу між осями, запобігаючи виникненню ефекту надлишкової або недостатньої поворотності і забезпечуючи відмінну курсову стійкість. Завдяки цьому в критичних дорожніх ситуаціях системі DSC не доводиться втручатися в управління автомобілем занадто інтенсивно. Система xDrive поєднує всі переваги повнопривідної системи, такі як відмінне зчеплення, курсова стійкість і безпеку руху, з класичної маневреністю BMW, забезпечуючи ще більше задоволення за кермом.

Дізнайтесь більше

56 см.

BMW X1 виключно зручний в повсякденному міському житті завдяки дивно компактним розмірам. Приховані за цим фактом можливості набагато більше, ніж ви можете собі уявити. Висока лінія даху і характерна для спортивно-універсального автомобіля форма кузова створюють в інтер'єрі автомобіля особливе відчуття свободи і комфорту. Ще один аспект цього відчуття - винятковий огляд зсередини автомобіля завдяки високому становищу сидінь і великої площі скління. Разом з цим це відчуття простору в BMW X1 не є на сто відсотків суб'єктивним: 56 см вільного простору для ніг задніх пасажирів забезпечують комфортну посадку в далеких поїздках навіть для високих пасажирів.

Оцініть  комфорт та функціональність

Дізнайтеся все про технічні характеристики