Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи підтримки водія BMW ConnectedDrive в BMW Х1.

Ці асистенти — справжні професіонали: перебуваючи за кермом BMW X1, ви отримуєте підтримку від численних систем допомоги водієві. Вони безперервно піклуються про максимальну безпеку і комфорт. Таким чином, ви можете сконцентруватися на головному — задоволенні за кермом.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА NAVIGATION PLUS.

Навігаційна система Plus з віртуальним дисплеєм BMW об'єднує кілька корисних компонентів: навігаційну систему з вбудованим 8,8-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм, радіо, MP3-плеєр, подвійний тюнер RDS і приладову панель з 5,7-дюймовим TFT-дисплеєм з високою роздільною здатністю. Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає необхідну дорожню інформацію в безпосередньому полі зору водія, дозволяючи йому повністю зосередитися на управлінні. Навігація до пункту призначення здійснюється за допомогою стрілок на карті, а також голосових підказок. Навігаційна система інтуїтивно управляється за допомогою сенсорного контролера iDrive і 8 програмованих кнопок або системи голосового управління (при наявності). Технологія ТМС використовується для завчасного виявлення перешкод дорожньому руху, а альтернативні маршрути розраховуються виключно швидко, дозволяючи вам прибути до мети поїздки вчасно і в безпеці.

Сенсорний контролер iDrive

Сенсорний контролер iDrive (входить до складу навігаційної системи Professional) дозволяє зручно управляти системою iDrive. За допомогою вбудованої в контролер сенсорної панелі користувач може легко вводити місця призначення в навігаційну систему з допомогою звичайного рукописного тексту. Введений пункт призначення відображається на дисплеї управління.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає актуальну інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи йому повністю зосередитися на водінні. На дисплей виводяться поточна швидкість, підказки навігаційної системи, знаки обмеження швидкості, індикатор заборони обгону, а також телефонна книга і списки відтворення розважальної системи.

СИСТЕМА DRIVING ASSISTANT.

Опція Driving Assistant включає в себе системи підтримки водія на основі відеокамери, такі як попередження про вихід за межі смуги руху, попередження про наближення, асистент управління дальнім світлом і інформація про обмеження швидкості. Застереження про наближення і розпізнаванні людей і функція пригальмовування в міському русі попереджають зіткнення на швидкостях від 10 до 60 км/год, а попередження про вихід за межі смуги руху викликає вібрацію рульового колеса, якщо смуга руху була ненавмисно змінено на швидкості 70 км/год і вище.

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ.

Асистент паркування полегшує процес паралельної парковки. Незалежно від того, чи активована система чи ні, вона оцінює потенційно придатні для паркування місця, якщо автомобіль рухається з невеликою швидкістю (не більше 35 км/год) на відстані не більше 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів. Якщо місця достатньо, водій просто включає індикатор і асистент маневрування при парковці приймає на себе рульове управління, а водієві залишається тільки натискати педалі акселератора і гальма і перемикати передачі. Система також показує вказівки на дисплеї управління і подає додаткові звукові сигнали. Це дозволяє водієві розслабитися і припаркувати автомобіль безпечніше.

ВІДЕОКАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.

Камера заднього виду забезпечує кращий огляд при русі заднім ходом зі швидкістю нижче 15 км/год, наприклад при парковці. Камера відображає простір позаду автомобіля на дисплеї управління. Динамічні лінії оцінки дистанції і радіуса повороту допомагають водієві при маневруванні, при цьому перешкоди виділяються кольором.

ПАРКТРОНІК.

Задній парктронік (PDC) допомагає при русі заднім ходом під час паркування в тісних просторах. За допомогою звукових сигналів система повідомляє про перешкоди позаду автомобіля, виводячи також візуальні підказки на дисплей управління.

Витрата палива і викиди СО2.

Витрата палива і викиди СО2 для моделей BMW Х1 з бензиновим або дизельним двигуном:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 3,9
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 104

Витрата палива і викиди CO2 для BMW X1 xDrive25i:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 6,4
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 149

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).